eReport.sk
Peniaze, tipovanie, hokej
Ilustračné foto:shutterstock

Slováci počas majstrovstiev pretipovali majland: Padali šialené cifry!

Tipovanie športových výsledkov je forma obľúbenej hazardnej hry. Ľudia si môžu staviť peniaze na svoj obľúbený tím a tie prípadnou úspešnou stávkou niekoľkokrát znásobiť. Stávkovanie je celospoločenským fenoménom a najväčšie športové udalosti sú pre tipérov veľkým lákadlom. Počas tohtoročných majstrovstiev sveta Slováci prestávkovali obrovský balík peňazí.

Najtipovanejší zápas proti Bielorusom

Medzi najviac tipovaný zápas počas majstrovstiev sveta jednoznačne patril ten proti bieloruskej reprezentácii. Veľký záujem o tento zápas dokazuje aj fakt, že práve naň bola podaná najvyššia stávka počas celého šampionátu v Lotyšsku. Slovák, ktorý našej reprezentácii doslova veril, vsadil na víťazstvo proti Bielorusku 30-tisíc eur. Kurz nebol príliš vysoký, napriek tomu sa však radoval z výhry 43-tisíc! O niečo lepšie bol na tom český tipér. Ktorý na dva turnajové zápasy podal skoro 500-tisíc korún. Radovať sa mohol z astronomickej výhry až 7,5 milióna!

Najtipovanejším zápasom majstrovstiev sveta bol zápas Slovenska s Bieloruskom – Foto: tasr

Slováci pretipovali poriadny balík

„Slováci dokopy minuli na stávky 10 miliónov eur. Musíme povedať, čo sa týka aj nášho konkrétneho prípadu, Tipsport napreduje a stali sme sa jednotkou na trhu. Oproti minulým rokom jede to enormný nárast. Taktiež musíme skonštatovať, že sme prekročili milión podaných tiketov čo sa v histórii holdingu ešte nestalo,” zhodnotil hovorca stávkovej kancelárie Tipsport Filip Timár

Oproti posledným majstrovstvám to bol enormný nárast

Stávkové kancelárie na Slovensku zhodnotili, že oproti posledným majstrovstvám sveta v roku 2019, ktoré sa konali v Bratislave a v Košiciach, enormne vzrástol záujem o stávky spojené so šampionátom. V roku 2019 dosahovali najväčšie zisky stávkových kancelárii niečo okolo 5-6 milióna eur, čo je oproti tohtoročných majstrovstiev menej približne o 40%.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport