eReport.sk
Skvelá vizitka pre Žilinku
Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Zdroj: tasr

Skvelá vizitka pre Žilinku! Generálna prokuratúra získala výborné hodnotenie od ratingového portálu

Portál Transparex na základe analýzy dát v oblasti verejného obstarávania udelil Generálnej prokuratúre Slovenskej republiky za výsledky vo verejnom obstarávaní za rok 2022 hodnotenie A+ VEĽMI ZODPOVEDNÝ OBSTARÁVATEĽ.

Skvelá vizitka pre Žilinku

Hodnotenie A+ získalo len 1 % zo všetkých registrovaných verejných obstarávateľov v Slovenskej republike a ocenenie za transparentné obstarávanie bolo udelené len 236 verejným obstarávateľom zo 4400 hodnotených subjektov.

Foto: fb/maroszilinka

GP nadviazala na rok 2021

Generálna prokuratúra Slovenskej republiky tak nadviazala na rok 2021, v ktorom bola taktiež vyhodnotená ako VEĽMI ZODPOVEDNÝ OBSTARÁVATEĽ, na 10. mieste v kategórii „Ústredné orgány štátnej správy“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vláda by mala prijať dostatočne kvalitný klimatický zákon, ktorý predvídateľne nastaví sociálne spravodlivý prechod Slovenska ku klimatickej neutralite do roku 2050.
  2. minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD)

Žilinka sa poďakoval zamestnancom

Maroš Žilinka, generálny prokurátor Slovenskej republiky: „Moja vďaka patrí všetkým zamestnancom Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky, ktorí sa podieľajú a zodpovedajú za proces verejného obstarávania a ktorí svojou vysokou profesionalitou prispievajú k šetreniu verejných prostriedkov a účelnému nakladaniu s nimi.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Skvelá vizitka pre Žilinku! Generálna prokuratúra získala výborné hodnotenie od ratingového portálu

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php