eReport.sk
Väznica Lepoldov, Foto:tasr

Škandál v Leopoldove? Podozriví sú zamestnanci aj odsúdení, do väznice mali smerovať drogy!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trnave a Zbor väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) uskutočnili akciu zameranú na zabránenie prieniku omamných a psychotropných látok do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody a Ústavu na výkon väzby v Leopoldove. TASR o tom informovalo tlačové oddelenie Ministerstva spravodlivosti SR.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ilustračné foto
  2. Pomáhal mu hlavne Čentéš

Prostredníctvom operatívnej činnosti boli zachytené informácie z podozrenia z obzvlášť závažného trestného činu drogového charakteru. „Podozrenia smerovali jednak k odsúdeným osobám, ale aj k civilným zamestnancom dodávateľov, ktorí pôsobia v areáli ústavu. V zmysle súčinnostných dohôd spojili obe strany sily a výsledkom spoločnej akcie je nateraz šesť zadržaných osôb a zaistené látky, ktoré vyhodnocujú kriminalistickí experti,“ uvidelo ministerstvo.

Policajní vyšetrovatelia realizujú všetky procesné úkony v úzkej súčinnosti so zborom, ktorí zároveň vykonáva ďalšie preventívno-bezpečnostné opatrenia.

V súčasnej dobe sa realizujú procesné úkony súvisiace s dokumentovaním dovozu a distribúcie zakázaných látok, predovšetkým omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov. Policajní vyšetrovatelia realizujú všetky procesné úkony v úzkej súčinnosti so zborom, ktorí zároveň vykonáva ďalšie preventívno-bezpečnostné opatrenia.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Škandál v Leopoldove? Podozriví sú zamestnanci aj odsúdení, do väznice mali smerovať drogy!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti