eReport.sk
Michal Sabo (PS), člen parlamentného výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Zdroj: FB / Michal Sabo

Škandál: Poslanec parlamentu za PS Michal Sabo potvrdil pravosť fotky, na ktorej hajluje


Progresívne Slovensko má medzi sebou naozaj prazvláštnych ľudí, ktorí sú aj v našom parlamente. Jeden z ich dokonca na verejnosti hajluje! Doslova šokujúcou, pri pohľade na to, akou dokonalou stranou sa progresívci prezentujú, je preto informácia, čím sa prezentoval ich poslanec Michal Sabo. Ten im svojím hajlovaním urobil skutočne dokonalú antislužbu.

Tak toto je prapodivná reakcia

Poslanca za PS Michala Saba doslova „vykúpal“ influencer Daniel Bombic alias Danny Kollár, na ktorého poukázal denník SME, keď s ním nedávno diskutoval minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Podľa viacerých dovtedy nezverejnených fotografií a videí Kollár viackrát hajloval či stretával sa s významnými predstaviteľmi neonacistickej scény. Údajný extrémista Danny Kollár preto nelenil a na sociálnej sieti Telegram zverejnil fotku, na ktorej progresívec Michal Sabo stojí na balkóne so vztýčenou pravicou a prstami druhej ruky naznačuje fúziky führera Adolfa Hitlera.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matúš Šutaj Eštok
  2. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  3. Roky sme to tu budovali
  4. Na kombosnímke zľava Robert Fico a Matúš Kostolný.

K danej fotke sa v statuse vyjadrila aj Romana Tabák, exposlankyňa parlamentu. „Hajlujúci poslanec Michal Sabo z PS potvrdil pravdivosť záberu!“ napísala Tabák. „Bola to reakcia na ľudí, ktorí reprezentujú a podporujú konkrétnu, mne odpornú ideológiu, a zároveň snaha o ich zosmiešnenie,“ uviedol podľa nej na svoju obranu opozičný poslanec. Michal Sabo podľa nej ešte podotkol, že fotka vznikla v súkromí. Zaujímavé bude, či sa polícia začne danou fotografiou zaoberať a ako celý prípad dorieši.

Zdroj: FB / Romana Tabák

Zdroj: FB / Romana Tabák

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Škandál: Poslanec parlamentu za PS Michal Sabo potvrdil pravosť fotky, na ktorej hajluje

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne