eReport.sk
Počet LGBTQ osôb rastie.
Počet LGBTQ osôb vo svete rastie. Na Obchodnej akadémii v Poprade chcú so študentmi diskutovať aj o gender ideológii. Foto: TASR/AP

Škandál: Na Obchodnej akadémii v Poprade chcú so študentmi „diskutovať“ o gender ideológii!

Kedysi dosť konzervatívne Slovensko sa stáva krajinou, ktorá chce byť vraj liberálnejšia a otvorenejšia svetu. Túto otvorenosť si však niektorí vykladajú po svojom a stále viac sa nám snažia doslova vnútiť ideológiu LGBTI či gender myšlienky, s ktorými sa drvivá väčšina ľudí nestotožňuje.  

Škola má vzdelávať a musí zostať apolitická

A ako to vnímajú na školách? Aj tie chcú ísť s „dobou“ preto organizujú rozličné akcie ako mladým priblížiť „nový svet“. Touto cestou sa zrejme chce vybrať aj vedenie Obchodnej akadémie v Poprade, ktoré plánuje zorganizovať pre svojich študentov na štvrtok 21. septembra predvolebnú diskusiu jednej z mimovládnych organizácií napojených na Progresívne Slovensko s propagandou LGBTIQ. Absolútne proti takejto akcii je členka Slovenskej národnej strany Angelika Františková, ktorá k tomu nielen zverejnila status, ale zároveň napísala aj riaditeľke školy otvorený a nesúhlasný list, ktorá odoslala aj predsedovi Prešovského samosprávneho kraja a šéfovi KDH Milanovi Majerskému.

Zdroj: FB / Angelika Františková

„Vyzývam pani riaditeľku Obchodnej akadémie v Poprade Ing. Ivetu Račekovú a predsedu PSK Milana Majerského /KDH/, aby okamžite zrušili propagandu gender ideológie na pôde Obchodnej akadémie v Poprade,“ napísala v krátkom statuse Františková. V samotnom liste priznáva, že sa na ňu obrátili s obavou a znechutením viacerí rodičia študentov. Z toho dôvodu vyzýva riaditeľku, aby plánovanú „politickú“ diskusiu na akademickej pôde zrušila z dôvodu ochrany študentov pred zhubným vplyvom progresívnej agendy a pred zvrátenosťou gender ideológie.

Zdroj: FB / Angelika Františková

„Škola má vzdelávať a musí zostať apolitická!“ píše ďalej Angelika Františková, podľa ktorej škola nemôže ohrozovať právo detí, študentov, na zdravý duševný vývoj. „Indoktrinácia LGBTIQ agendy v škole je neprípustná,“ napísala na samý záver členka národniarka Angelika Františková.

Related Posts

  1. Za ženy nerozhodujeme
  2. Nebláznime našim deťom hlavy

Zdroj: FB / Angelika Františková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Škandál: Na Obchodnej akadémii v Poprade chcú so študentmi „diskutovať“ o gender ideológii!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre