tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Dujava, foto:TVTA3

Šikanuje svojich ľudí? Šéf popradského letiska čelí hromadným výpovediam!

Pred pár dňami sme vám priniesli správu o škandalóznom správaní šéfa popradského letiska. Zamestnanci letiska Poprad-Tatry napísali ministrovi dopravy Andrejovi Doležalovi (nominant Sme rodina) list. Informovali ho v ňom, že podávajú hromadnú výpoveď z dôvodu zlej situácie na pracovisku a šikany zo strany výkonného riaditeľa a predsedu predstavenstva spoločnosti Letisko Poprad-Tatry Petra Dujavu. Ten vo svojej reakcii označil informácie uvedené v liste za nepravdivé.

Zamestnanci písali list ministrovi dopravy

„Vedenie letiska sa zmenilo v septembri roku 2020, no po dvoch rokoch, hoci znesieme veľa a boli sme aj dopredu upovedomení o možnom správaní pána riaditeľa, je už situácia neúnosná. Zatiaľ čo v médiách a na papieri vykazuje letisko dobré výsledky, zvnútra dochádza k rozvratu spoločnosti. Pre dlhodobú šikanu a arogantný prístup výkonného riaditeľa a predsedu predstavenstva spoločnosti Letisko Poprad-Tatry sme sa po dôkladnom zvážení a vyhodnotení celej situácie rozhodli podať hromadnú výpoveď,“ uvádzalo v liste zamestnanci letiska.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. V popredí minister práce Milan Krajniak (Sme rodina)

Šikana i zneužívanie funkcie?

Šesťdesiatdeväť zamestnancov popradského letiska podali avizovanú hromadnú výpoveď. Hovoria o šikanovaní a arogantnom správaní zo strany riaditeľa letiska. Zamestnanci majú jasnú požiadavku, buď odíde Peter Dujava, alebo oni. Minister dopravy Andrej Doležal tak musí riešiť závažnú situáciu. Pracovníci sú však ochotní svoje výpovede stiahnuť, avšak podmienilo to odchodom nového vedenia.

Ako uvádza portál TA3 zamestnanci letiska častokrát čelili zo strany Dujavu verejnému zhadzovaniu. „Arogantní býval aj svojim podriadeným manažérom. Oni, keď odchádzali z niektorých sedení boli úplne zhrození a hotoví z toho čo sa tam dialo. Príchodom výkonného riaditeľa Petra Dujavu sa na letisku zhoršili pracovné i mzdové podmienky,“ uviedol predseda letiskových odborov Michal Pavela.

Hasiči lepia koberce a zamestnanci umývajú šéfove auto?

Podľa otvoreného listu mali zamestnanci popradského letiska čeliť naozaj zvláštnym praktikám ich riaditeľa. V liste sa uvádza i to, že súkromné auto Petra Dujavu museli v určitej pravidelnosti umývať či dokonca členovia hasičského zboru museli lepiť koberce na podlahu, kosiť trávnik či maľovať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šikanuje svojich ľudí? Šéf popradského letiska čelí hromadným výpovediam!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku