tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Dujava, foto:TVTA3

Kontroverzný šéf popradského letiska zostáva vo funkcii: Odvolanie zmarila obštrukcia!

Peter Dujava zostáva predsedom a členom predstavenstva spoločnosti Letisko Poprad-Tatry, a. s. Na pondelkovom mimoriadnom valnom zhromaždení sa ho nepodarilo odvolať. Dôvodom je obštrukcia minoritného akcionára – zástupcu mesta Vysoké Tatry. TASR o tom v pondelok informoval riaditeľ odboru komunikácie Ministerstva dopravy a výstavby (MDV) SR Ivan Rudolf.

Zostáva vo funkcii

Ministerstvo ozrejmilo, že Dujava v pondelok stiahol svoju rezignáciu na funkciu člena predstavenstva, preto bolo potrebné zmeniť program mimoriadneho valného zhromaždenia a odvolať ho. K tomuto bodu sa však zasadnutie podľa rezortu nedostalo, keďže napriek predchádzajúcemu súhlasu minoritných akcionárov zástupca mesta Vysoké Tatry sa zdržal hlasovania v bode o odsúhlasení spôsobu zvolania a konania mimoriadneho valného zhromaždenia.

Mohlo by vás zaujímať:

Ministerstvo nechápe postoj mesta

„Pre rezort dopravy ako hlavného akcionára letiska je nepochopiteľné, ako sa k vyriešeniu situácie postavilo mesto Vysoké Tatry. Obštrukcie a postoj predsedu predstavenstva a výkonného riaditeľa, ktorý je prilepený na svojej stoličke, nemení nič na tom, že hlavný akcionár navrhne jeho odvolanie už na najbližšom riadnom valnom zhromaždení,“ uviedla štátna tajomníčka MDV SR Katarína Bruncková.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kontroverzný šéf popradského letiska zostáva vo funkcii: Odvolanie zmarila obštrukcia!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku