eReport.sk
Pracovníci Hollywood Burgeru, foto:yt/norbertk

Šikana zo strany hygieničky? Majiteľovi trnavského Hollywood Burgeru chcú odobrať živnosť!

Majiteľ známej trnavskej reštaurácie Hollywood Burger Ivan Belovič, ktorý sa stal hviezdou sociálnych sietí pre svoj boj proti hygienickým a pandemickým opatreniam vlády, prišiel cez fanúšikovskú stránku svojej reštaurácie so šokujúcim oznámením. Odbor živnostenského podnikania klientskeho centra v Trnave začal konanie, v rámci ktorého sa jeho firme prevádzkujúcej reštauráciu Hollywood Burger pokúsi zrušiť živnostenské oprávnenie!

„Krásne Pondelkové ráno priatelia. Začíname deň poštou z okresného úradu, kde sa začalo konanie na ODOBRANIE ŽIVNOSTI aby sme nemohli prevádzkovať svoju reštiku,“ vyjadrila sa reštaurácia na sociálnej sieti.

Ľuďom ukážu ako sa brániť a ako obísť pravidlá

Majiteľ reštaurácie sa na sociálnych sieťach zvýraznil sériou videí, na ktorých sa snaží vzoprieť miestnej hygieničke pravidelne navštevujúcej reštauráciu za účelom kontroly dodržiavania opatrení a nariadení. Známy je taktiež aj svojimi tlačovými besedami a ďalšími videami, na ktorých vystupuje v parochni.

Foto: fb/hollywoodburgertrnava

Tentokrát sa chystá na príklade snahy úradov o zrušenie živnostenského oprávnenia svojim fanúšikom ukázať, ako si s úradmi poradiť v podobných situáciách. Konanie úradov ho vraj neprekvapilo. „Nič čo by sme v tejto chorej dobe nečakali a preto si ukážeme v nasledujúcich dňoch ako sa môžete voči takýmto veciam právne brániť a neskôr aj legálnym spôsobom úplne obísť s úsmevom na tvári,“ píše sa v statuse reštaurácie.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico (Smer-SD).

Úrad vraj koná na príkaz hygieničky

Na záver reštaurácia dodáva, že z celého postupu okresného úradu viní miestnu hygienu: „Samozrejme treba dodať, že príslušný úrad koná na príkaz Hygieny v Trnave na Limbovej ulici. 10.1. 8:30 idem na spomínanú hygienu, dostali sme pozvánku.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šikana zo strany hygieničky? Majiteľovi trnavského Hollywood Burgeru chcú odobrať živnosť!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti