eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Sexica Belohorcová v Čechách: Jej prvé kroky viedli na operačnú sálu!

Zuzana Belohorcová (45) navštívila po roku a pol Českú republiku. Vybrala sa na menší estetický zákrok. Dala si upraviť horné viečka.

Využila osvedčeného chirurga, ktorému sa už raz do rúk zverila. „Lekár mi robil modeláciu poprsia po deťoch, je to náš veľmi dobrý kamarát. Stretávame sa aj mimo kliniky a veľmi sa už na neho teším,“ prezradila pred zákrokom. Bývalú moderátorku sprevádzal manžel Vlasta Hájek a na diaľku držali palce aj deti Salma a Nevio. Zuzana žije aktuálne na Tenerife. „Neviem, či toto bude naše posledné miesto,“ smiala sa blondínka. „Ale chceme to vyskúšať a sme tam zatiaľ veľmi spokojní. Marbella nás veľmi neokúzlila, pretože v zime je tam chladno, skoro ako na Slovensku,“ dodala.

„Tenerife mi vlastne pripomína South Beach. Máme tam pohodu, ráno odveziem deti do školy v tielku a legínach, nikto nerieši, čo máte na sebe, aké značky. Je tam pohoda celý rok,“ povedala Belohorcová. Návrat do USA však nevylučuje. „Stále máme v Amerike rodinný dom, príjem, firmu, ale kvôli deťom by som toto obdobie prečkala na nejakom bezpečnom mieste, čím Tenerife dozaista je,“ priznala. „Miami milujem, rada by som sa tam niekedy vrátila,“ dodala na záver moderátorka, s tým, že svoj dom v Amerike stále nepredali.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport