eReport.sk
Foto: profimedia

FOTO Predstaviteľky Sexu v meste opäť pokope: Prvá epizóda je na svete

Milovali ste seriál sex v meste? Sprevádzal vás vašim dospievaním a presne ste nevedeli, ktorú zo štvorice žien vo svojom živote stvárňujete vy? Ak ste na všetko odpovedali áno, máme pre vás fantastickú správu. Seriál Sex v meste sa vracia na obrazovky, ale s jednou zmenou.

Život štvorice žien v New Yorku bude mať pokračovanie. Teda, nie tak celkom štvorice. Promiskuitná Samantha, ktorá si život užívala plnými dúškami a stvárnila ju herečka Kim Cattrall sa v seriály neukáže. Dôvod? Nik netuší, no o tom že sa so Sarah Jessicou Parker nemali radi už pri nakrúcaní prvých časti seriálu, nie je žiadne tajomstvo.

Nadväzujúca séria sa bude volať And Just Like That (Jednoducho len tak) a herečky v nich budú približne o 20 rokov staršie. Krásky dokonca priznali, že už si prečítali scenár k prvej epizóde. „Prečítali sme našu prvú epizódu. Spolu s ďalšími ľuďmi a novými členmi seriálu,” napísala Carrie na Instagrame. „Priateľstvo nikdy nevyjde z módy,” napísala k fotke Miranda.

V seriáli vystúpi Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) a Kristina Davis (Charlotte) v rovnakých úlohách, v akých hrali predtým. Okrem hlavných predstaviteliek budeme môcť vidieť aj Pána Božského, Stanforda a ďalších.

Zdroj: Instagram Cynthia Nixon

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport