eReport.sk
Na policajnej snímke opitý cyklista
Na policajnej snímke opitý cyklista. Foto: polícia

Tak tomu sa povie drzosť: V Piešťanoch sadol za volant na mol opitý muž!


K prvým tohtoročným vodičom, ktorých polícia usvedčila z požitia alkoholu, bol 55-ročný muž v Piešťanoch. V utorok (2. 1.) jazdil so svojím autom Kia Rio po Bratislavskej ulici zo strany na stranu, čo upútalo policajnú hliadku. Pri dychovej skúške mu namerali 3,02 promile, informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

Sadol za volant na mol opitý muž

Muž sa priznal, že pred jazdou popíjal pivo s vodkou. Hliadka ho obmedzila na osobnej slobode a predviedla na policajné oddelenie. Dopravní policajti vodiča obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý mu môže hroziť až ročný pobyt vo väzení. V rámci tzv. superrýchleho konania si do rozhodnutia súdu počká v policajnej cele,” uviedla Antalová.

„znacka
znacka kvality

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tak tomu sa povie drzosť: V Piešťanoch sadol za volant na mol opitý muž!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných