eReport.sk
Krymský (Kerčský) most. Foto: wikipedia

Ruská armáda hlási zničenie 38 dronov nad Krymom


Oleg Krjučkov, poradca guvernéra Krymu, predtým na Telegrame uviedol, že na Krymskom moste spájajúcom polostrov s pevninským Ruskom bola na dve hodiny pozastavená doprava.

Ruské systémy protivzdušnej obrany zničili v noci na nedeľu nad polostrovom Krym 38 ukrajinských dronov. TASR o tom informuje na základe správy ruskojazyčného vysielania televízie BBC odvolávajúceho sa na správu agentúry RIA Novosti.

„Dnes v noci bol zastavený pokus kyjevského režimu o vykonanie teroristického útoku 38 bezpilotnými lietadlami. A to na objekty na území Ruskej federácie. Všetky ukrajinské bezpilotné lietadlá zničili systémy protivzdušnej obrany nad územím Krymskej republiky,“ uviedlo ruské ministerstvo obrany na platforme Telegram.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Juraj Blanár
  2. Na archívnej snímke zo 17. októbra 2022 nemecký kancelár Olaf Scholz a nemeckí vojaci stoja pri tanku Leopard 2.
  3. Olaf Scholz
  4. Vladimr Putin

Oleg Krjučkov, poradca Moskvou dosadeného guvernéra Krymu Sergeja Aksionova pre informačnú politiku, predtým na Telegrame uviedol, že na Krymskom moste spájajúcom polostrov s pevninským Ruskom bola na dve hodiny pozastavená doprava. V telegramových skupinách sa objavili informácie o výbuchoch v blízkosti ropného skladu pri krymskom meste Feodosija. Oficiálne miesta sa k týmto správam nevyjadrili.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ruská armáda hlási zničenie 38 dronov nad Krymom

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne