eReport.sk
Kate Middleton, foto: profimedia

Rozprávky priamo od princeznej. Kate potešila všetky deti

Princ William a Kate Middleton usilovne bojujú o zlepšenie imidžu kráľovskej rodiny. Keďže patria medzi jej najobľúbenejších členov, museli na seba prevziať viac aktivít, ktoré sa zapáčia bežným ľuďom.

Vojvodkyňa si preto neváhala sadnúť uprostred improvizovanej detskej izby, aby všetkým deťom prečítala rozprávku. Kate sa totiž stala súčasťou projektu Cbeebies, v ktorom známe osobnosti takto zabávajú najmenších. Okrem Middleton sa medzi pozvanými hosťami objavili napríklad Tom Hardy alebo Chris Evans.

Rozprávka z obľúbenej knihy

Williamova manželka si tak ako mnoho iných celebrít vybrala jednu zo svojich najobľúbenejších kníh z detstva. Deťom pred kamerami prečítala úryvky zo Sovy, ktorá sa bojí tmy, ktorú napísala Jill Tomlinso. Keď bola malá, veľmi ju tento príbeh inšpiroval a vzala si z neho veľa aj do dospelosti.

Kate si túto knihu vybrala aj z ďalšieho symbolického dôvodu. Ako povedala všetkým deťom v predslove, niekedy je lepšie naučiť sa narábať so strachom. Radšej by sa mali dozvedieť viac o veciach, ktoré im spôsobujú takéto obavy. Vďaka tomu môžu potom robiť aj lepšie rozhodnutia.

Viac sa dozviete:

  1. Vianočná pohľadnica princa Williama s rodinou

Ďalšími účastníkmi tohto milého projektu boli Ed Sheeran, Rege Jean Page zo seriálového hitu Bridgerton a Reese Witherspoon. Každý z pozvaných hostí priniesol aj nejaké pekné posolstvo, ktoré má malých poslucháčov povzbudiť alebo poučiť.

Kate Middleton číta deťom rozprávku, Foto: Instagram/Duke and Duchess of Cambridge


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rozprávky priamo od princeznej. Kate potešila všetky deti

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti