eReport.sk
Petr Janda, foto: profimedia

Rockera Petra Jandu na dovolenke okradli: Prišiel o tisíce, karty aj doklady!

Hudobník Petr Janda (79) má za sebou nepríjemnú dovolenku v Paríži. Nie raz ho okradli. Prišiel o hotovosť, doklady a platobné karty.

Jeden incident sa stal v parížskom metre pri nákupe lístkov, kde im pomoc ponúkol podvodník, druhý sa stal vo vlaku cestou na letisko v tlačenici vozňa. „V metre, kde sme si kupovali lístky sa do toho niekto vložil, že nám pomôže. Mal na krku nejakú ceduľu, ktorá popisovala jeho prácu. Kúpil nám lístky na tri dni a zaplatil to svojou kartou. Bolo to 190 eur. Potom od nás požadoval túto čiastku v hotovosti. Dostal ju a zmizol. Prišiel som tak o nemalú sumu peňazí,“ priznal frontman Olypmicu Petr Janda.

Viac sa dozviete:

Ani záver dovolenky nebol ideálny. V tlačenici pri nástupe do vlaku prišiel Janda o peňaženku s hotovosťou, kartami i dokladmi. „Za chvíľu mi kamarátka povedala, že nemá mobil. A ja som zistil, že nemám peňaženku. Mal som v nej úplne všetko. Ešte, že sme v EÚ. Občiansky preukaz im stačil odfotený,“ priznal spevák. Svoju skúsenosť zdieľal, aby upozornil na nebezpečie, ktoré číha na turistov

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rockera Petra Jandu na dovolenke okradli: Prišiel o tisíce, karty aj doklady!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti