eReport.sk
Petr Janda myslel na závet, foto: profimedia

Petr Janda naložil kolegyni Ilone Csákovej: Si hlúpa!

Csáková už dlho víri vody svojimi konšpiračnými teóriami. Hlásala, že za krízu môže Bill Gates či Svetová zdravotnícka organizácia. Tvrdí, že vakcíny môžu ľudí mrzačiť. Dožrala už aj lídra Olympicu Petra Jandu.

Speváčka Ilona Csáková (50) sa rada a opakovane k pandémii vyjadruje svojským štýlom. Petr Janda (78) doteraz krízu príliš nekomentoval. Ale smrť v jeho rodine zapríčinila, že už nemôže počúvať nezmysly, ktoré sa šíria. Unavuje ho najmä Csákovej hystéria okolo očkovania: „Z toho ide hrôza, ako sa niektorí ľudia spolu s Csákovou správajú ako hlupáci. Neviem si to vysvetliť. Je to snáď tým, že nezdedili empatiu? Nechápem ani poslancov Volného alebo Václava Klausa (79). Chcú sa snáď zviditeľniť? Vôbec tomu nerozumiem,“ povedal hudobník pre eXtra.cz. Muzikant je zásadne za očkovanie: „Keď potom také dievča ako Csáková všetko spochybňuje, naša brandža tým dostáva na frak. Verejnosť si o nás potom musí myslieť, že sme všetci úplní hlupáci. Keď vylezie táto alebo bláznivý Daniel Landa (52), tak sa ľuďom ani nečudujem.“ Dodal, že u Landu sa ešte občas s niečím dalo súhlasiť. „Lenže vysielajú signály, ktoré sú pre verejnosť škodlivé a strašne nepríjemné. Ľudia potom nami v podstate opovrhujú,“ dodal Janda.

Nepochopiteľné výroky Ilony Csákovej ku Covidu:

Nenechám si v rámci plošného testovania šťúrať v hlave tyčinkou, pretože tí, ktorí to nariaďujú, idú podľa scenára Billa Gates a WHO. A po druhé – do mňa ani do mojich detí nebude nikto strkať žiadnu vakcínu, ktorá je naopak kontraproduktívna.

Nechceme byť občania druhej kategórie iba preto, že si odmietame do tela pustiť nepreverenú vakcínu, ktorá môže byť pre niektorých jedincov smrteľnou či ich mrzačiť.

Som si istá, že nie som sama, kto nespí pokojne. Mení sa svet a budúcnosť je nečitateľná. Je tendencia nás umlčať, pretože je jasné, čo my tušíme, a to sa stáva nežiadúcim.

Pandémia v ČR vraj nikdy nebola a všetko je podvod. Názor zdieľala od priateľky, s ktorou vraj bojujú za šťastnú budúcnosť detí.
Csáková uviedla, že ochrana zdravia detí je v rozpore s testovaním a vakcináciou. Tá je podľa nej život ohrozujúca. Alebo, že žiadny politik by si nenechal vakcínu pichnúť. Pritom je ich v ČR zaočkovaných už niekoľko.

Foto: profimeida


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Petr Janda naložil kolegyni Ilone Csákovej: Si hlúpa!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti