eReport.sk
Boris Kollár. Foto: tasr

Robí si srandu? Kollár má 11 detí s desiatimi ženami, ale pred zahraničnými hosťami rečnil o „lojalite k žene“

V pondelok sa konal v Bratislave Konzervatívny summit. Išlo o stretnutie konzervatívnych lídrov. Niektorí z nich prišli z Maďarska, Írska či Poľska. Pozvánka sa ušla aj šéfovi strany Sme rodina Borisovi Kollárovi, ktorý dokonca vystúpil aj s príhovorom. A to čo hovoril, bolo miernym prekvapením aj vzhľadom k tomu, aký súkromný život vedie.

Som rád, že som tu s vami, lebo konzervativizmus považujem za ideu, ktorú potrebujeme v politike rozvíjať. Prečo? Lebo je to konzervativizmus, ktorý je na jednej strane racionálny a praktický a na druhej strane nezabúda ani na dôležitosť pocitov lásky a lojality k žene. K rodine, spoločenstvu, národu a vlasti,“ prekvapoval predseda národnej rady. Kollár je totiž roky známy ako donchuan, ktorého náručou prešlo množstvo žien. Pokiaľ je známe, splodil 11 detí s desiatimi ženami. Šokujúce však boli aj medializované informácie o tom, ako si posielal šteklivé sms správy s transrodovými osobami. Napriek tomu sa bije do hrude, že je konzervatívny.

– Foto: youtube/Hanusove Dni

Nikdy mi nešlo o chválenie sa, aký som, či nie som konzervatívec. Nie slová, ale skutky sa počítajú a tu som medzi svojimi,“ chválil sa Kollár, ktorý vyratúval všetky úspechy strany Sme rodina. „Viete, ja som pred pár dňami z plných pľúc nespieval v Šaštíne: Som kým som, ale kresťanské hodnoty mám vpísané v srdci a ony sú to, čo máme zachovať,“ zauvažoval a trvá na tom, že otcom by mal byť muž a matkou vždy žena. Borisa Kollára ako zanieteného konzervatívca vysmial na sociálnej sieti europoslanec Michal Šimečka (Progresívne Slovensko).

Kollár sa stretol s pápežom. – Foto: tasr

„Práve kvôli takým, ako je Boris Kollár, ľudia úplne strácajú dôveru v politiku a slová strácajú svoj význam,“ uvažuje politik a pokračoval v rýpaní. „Rozmýšľam, ako sa asi cítil pápež František, keď vedel, že ho na letisku privíta polygamný plagiátor, s úradne deklarovanou povesťou pašeráka heroínu a Žaluďovho poskoka. Nerozumiem, ako mohla vláda Igora Matoviča zveriť práve takémuto človeku tajnú službu a generálneho prokurátora – inštancie, ktorým by malo ísť zo všetkého najviac o pravdu a spravodlivosť,“ dodal Šimečka.

Čítajte viac:

  1. Kollár
  2. Boris Kollár, predseda NR SR

Europoslanec však nie je jediný, koho Kollár nepresvedčil o svojom kresťanskom srdci. Nos nad jeho príhovorom ohŕňa aj poslanec za OĽANO Marek Šefčík. „Mňa samotného to vyrušilo a nezdieľam filozofiu, ktorá je tou životnou predsedu parlamentu. Sme úplne ináč hodnotovo nastavení,“ uviedol na sociálnej sieti.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti