eReport.sk
Kollár
Foto: SITA/Branislav Bibel

Nechutné detaily Kollárovho sexu: Intímne chvíle s opitým dievčaťom v bezvedomí


Prerazil dno! Súčasný predseda parlamentu Boris Kollár v minulosti v relácii vlastného rádia spomínal na svoj prvý sex. Neostalo len pri tom, ako odtrhnutý z reťaze, sa chválil tým, ako si užil intímne chvíle s opitým dievčaťom v bezvedomí.

„Potom je tu, samozrejme, naša odborná verejnosť, Doktor Chlípnička, pozdravujeme,“ privítal pred rokmi moderátor erotickej relácie, Fun rádia, K-fun „špeciálneho“ hosťa. Na to sa ozve známy hlas, ktorý skôr v súčasnosti rezonuje napríklad na parlamentných tlačovkách alebo aj v pléne národnej rady. „Dobrý večer, všetkým,“ povie Boris Kollár pod „vtipným“ pseudonymom v relácii z roku 2004.

Sexeskapády Borisa „Chlípničku“ Kollára

Práve Kollár sa pred rokmi v relácii Fun rádia, ktorému šéfuje od roku 1999 zabával tým, že účinkoval v erotickej šou K-fun, v ktorom moderátori, ale aj hostia rozoberali naozaj pikantné témy, od nevery až po stratu panictva.

Práve v druhej menovanej tematickej relácii „zahviezdil“ aj Boris „Doktor Chlípnička“ Kollár. Alter ego súčasného šéfa národnej rady je dokonca uvedené aj v jeho životopise na Wikipédii. Kollár tak v úvode relácie napríklad prezradí ako prišiel o panictvo. „Tak sme zobrali túto Líviu, mala vtedy už sedemnásť, bola taká zbehnutá v tom, jasná bodačka. Tak sme ju tam zobrali do izby. My sme stáli na chodbe a ona nás po jednom volala k sebe,“  opisuje predseda Sme rodina svoje mladícke dobrodružstvá.

Boris Kollár v relácii K-fun rozprával o strate panictva. Zdroj: youtube

„Tak som si tam ľahol, samozrejme, že mi stál strašným spôsobom, mal som 14, stál jak skala, mi povedala, daj mi ho dnu, “ hovorí a dobre sa s osadenstvom svojho rádia zabáva. „Tá bola mokrá, to v nej čvachtalo, ani neviem či to boli nejaké jej sekréty, alebo kamarátove sekréty,“  smeje sa budúci politik. Pokračuje a pritvrdzuje.

Borisova „mŕtvolka“

V šou Kollár otvorí aj ďalšiu tému. „Všetci moji spolužiaci, neskôr na gymnáziu, nerobili nič iné len organizovali nezmyselné žúry, po chatách po bytoch, kde bolo, čo voľné a snažili sa  strašným spôsobom baby ožrať, aby boli povoľné, čo absolútne nefunguje. Týmto spôsobom to nejde,“ spomína Kollár na chyby kumpánov.

Súčasný šéf parlamentu v minulosti v relácii K-fun vyrukoval s poriadne nechutnou sexuálnou historkou. Zdroj: youtube

Zároveň si neodpustí vyloviť z pamäti aj jednu zo svojich príhod, ktorá je už viac než za čiarou: „Raz sme to skúšali, ale väčšinou odpadávali, vracali, na to už nie je dobrý pohľad. To je, jak, keď s takým vechťom ideš súložiť…minule sa mi raz stalo, teda minule,“ rozrehoce sa Doktor Chlípnička alias Kollár. A pokračuje: „Bolo to dosť nepríjemné, bola to taká mŕtvolka…tak som sa zahral na nekrofíliu, som to tam rozbalil. Bolo to aj s nejakým zvratkom, ale to sa dá prežiť, samozrejme,“ „zaklincuje“ Kollár.

Instagram

Výstrelky pána predsedu

EReport kontaktoval aj samotného Kollára  a aj komunikačné oddelenie národnej rady, ktorú má v súčasnosti pod palcom. Líder Sme rodina do uzávierky článku na otázky ohľadom príhody s bezvedomým dievčaťom nereagoval. Práve rôzne sexuálne výstrelky sú s Kollárom spájané už roky, no práve v poslednom čase, sa paradoxne ako líder koaličnej strany Sme rodina, profiluje a zakladá na hodnotách, ako je tradičná rodina, a rád si rypne aj do komunity LGBTI.

Práve týmto smerom cielená kritika v posledných týždňoch vyznieva kontrastne voči uniknutej chatovej erotickej komunikácii Kollára s transrodovou modelkou Paris Nemc a prostitútkou Nikolou z východu, ktorá sa narodila ako muž.

Transrodová modelka Paris Nemc .Foto: Instagram PN

Instagram

Nedávno tiež zarezonovalo jeho vyjadrenie, v ktorom priznal počas tlačovky na pôde národnej rady, že ak by na neho nasadili „volavku“, tak „Keď bude pekná, tak sa s ňou aj vyspím,“. Kollár už v minulosti priznal, že sa poznal s Alenou Zsuzsovou, ktorá práve ako „volavka“ mala v službách Mariana Kočnera vábiť vysokopostavených politikov a mámiť z nich intímne materiály určené na ich diskreditáciu.

Foto: sita, tasr, instagram PN

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nechutné detaily Kollárovho sexu: Intímne chvíle s opitým dievčaťom v bezvedomí

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: