eReport.sk
Von der Leyen sa pustila do Žilinku
Predseda Smeru-SSD Robert Fico chce po voľbách nielen ochrániť národné záujmy Slovenska, ale najmä pomôcť ľuďom na Slovensku. Foto: yt/smersd

Robert Fico jasne a rázne: Nie sme proruskí, nie sme proukrajinskí, sme proľudskí!

Politickým stranám a ich zástupcom ostáva do začiatku predčasných parlamentných volieb už iba zopár dní na to, aby národu povedali čo považujú za potrebné, a tiež aby mu sľúbili to, čo by mu chceli splniť. Boj o parlament a miestenky do vlády teda ešte neskončil.

Robiť budú čo je dobré pre ľudí na Slovensku

Krátko pred cieľom má najlepšiu pozíciu strana Smer-SSD, ktorá zatiaľ víťazí vo všetkých predvolebných prieskumoch. A nielen to, pretože väčšina Slovákov sa prikláňa k tomu, aby jej šéf Robert Fico zostavoval vládu. Robert Fico v statuse jasne deklaruje, že chce vrátiť Slovensku suverénnu tvár v medzinárodných inštitúciách, a že nebude „papagájovať“ to, čo si niektorí politici zo západu želajú. „Zo Slovenska sa stal fackovací panák v rukách nevzdelancov, ktorý fungoval Západu na povel. Svet sa rýchlo mení aj pri postoji voči Ukrajine. Svet upúšťa od emócií a začína používať rozum, na ktorý sme toľko apelovali, lebo ten musí rozhodovať v tak vážnych chvíľach, ako sú tie dnešné,“ konštatuje šéf smerákov a trojnásobný expremiér.

Related Posts

  1. Prezidentka hovorí že najväčšiu zodpovednosť má víťaz volieb
  2. Rokovať sa o ňom bude v pondelok

Strana Smer-SSD podľa slov svojho predsedu trvá na svojom, a čo hovorili na začiatku vojny hovoria aj dnes. „Nie sme proruskí, nie sme proukrajinskí, sme proľudskí a nálepkovanie a ani útoky medzinárodných médií nám názor nezmenia. Dnes vidíme, ako médiá s mimovládkami dokážu svojim dobiedzaním politikov prinútiť, aby povedali a urobili čo oni chcú. Nás v Smere za posledné tri roky tak vytrénovali, že nie, čo oni chcú, ale to, čo je dobré pre ľudí na Slovensku, bude pre nás ten hlavný kompas pri robení našej politiky, ak nás ľudia 30. septembra pošlú do vlády,“ odkázal Slovákom v závere Robert Fico.

Zdroj: FB / Robert Fico


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robert Fico jasne a rázne: Nie sme proruskí, nie sme proukrajinskí, sme proľudskí!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php