eReport.sk
Robert Bestro, Foto archív R.B.

Robert Bestro žiada slovenské dezinfo-médiá hlavného prúdu, aby sa Slovákom ospravedlnili


Robert Bestro vyzval slovenské médiá, aby sa vrátili do normálneho rámca informovania a prestali klamať a zavádzať verejnosť. Najnovšie totiž celý deň kŕmili verejnosť informáciami o tom, ako sa Slovensko pripojilo ku Koalícii ochotných. Toto sa ukázalo ako nepravda.

Ospravedlňte sa verejnosti!

Štátny tajomník MO SR R. Bestro vyzval prostredníctvom svojho nového videa opozičné strany a novinárov z Denníka N a SME, aby prestali klamať a zavádzať verejnosť. Podľa neho by sa mali ospravedlniť a nie ani tak vláde, ako verejnosti. Za čo? Za klamstvá, ktoré šírili o údajnom vstúpení Slovenska do Koalície ochotných. Bestro dodal že s nimi nedrží už ani francúzska ambasáda.

Bestro hovorí o dezinformačnej operácii namierenej proti každému jednému Slovákovi a pýta sa médií, čo si to vlastne dovoľujú. Štátneho tajomníka nahnevalo aj to, že potom dokonca žiadajú vládu o jednoznačné stanovisko. Dodal že Slovensko sa nebude zúčastňovať na operáciách na Ukrajine a nechce tam posielať ani našich vojakov. Upozornil na to, že toto by okamžite chceli urobiť progresívci, liberáli a Naďovci, ak by boli pri moci.

Robert Bestro hovorí, že spoločnosť nebude akceptovať to, že niekto tak primitívne podvádza, ako slovenské médiá. Žiada ich, aby sa vrátili do normálneho rámca informovania.

Zdroj: FB/ Robert Bestro

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robert Bestro žiada slovenské dezinfo-médiá hlavného prúdu, aby sa Slovákom ospravedlnili

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných