eReport.sk
Útočník Kim B., foto:fb/PSR

Redaktorka eReportu opísala stretnutie s nebezpečným mužom: Prezlečený za ženu krátko na to dobodal dievča!

Vyviazla len tak-tak? Médiá obletela nedávno správa ohľadom kuriózneho indivídua, ktoré v Trenčíne dobodalo mladé dievča. Zhodou náhod práve redaktorka nášho portálu Petra Hüblová sa stretla s podivuhodným mužom prezlečeným za ženu len niekoľko hodín pred brutálnym činom. Čo od nej muž chcel a ako sa zachovala vo vypätej situácii?

V kontexte udalostí, ktoré nasledovali sa dá povedať, že mala čertovské šťastie. Petra Hüblová v piatok cestou na „moderovačku“ akcie Festivalu parných lokomotív v Trenčianskej Teplej vystúpila po ceste vlakom na miestnej stanici. Vtedy ešte netušila, že nevinná cesta na milú akciu sa mohla skončiť naozaj veľmi zle. Práve na vlakovej stanici ju oslovil zvláštny muž v ženských šatách, s ktorým už na prvý pohľad nebolo úplne všetko v poriadku. Až neskôr sa z médií mladá novinárka dozvedela, že išlo o Kima B., ktorý neskôr v Trenčíne zaútočil na mladú ženu.

Muž v ženskom outfite: Choď s tými teniskami do pi**

„Prehovorila som partnera, že ma nemusí na akciu viesť autom, ale, že pôjdem sama vlakom. Presne o 17:41 som vystúpila na stanici. Medzitým mi volal kamarát, ktorý tiež smeroval na spomínanú akciu. Keďže som mala čas, postavila som sa pred stanicu a zapálila som si cigaretu,“ opisuje Petra piatkový podvečer v Trenčianskej Teplej.

Foto: Kim B dobodala v Trenčíne mladú ženu. Tv Markíza

Práve počas pauzičky na cigaretku sa novinárke prihovoril muž, ktorý svojim zovňajškom na prvý pohľad pripomínal nežné pohlavie. „Drzo mi povedal, aby som mu dala oheň. Keďže som sa ho rýchlo chcela zbaviť, jeden starý zapaľovač som mu dala,“ priznala. No muž sa vzápätí vrátil s tým, že zapaľovač nefunguje. Hüblová mu tak podarovala druhý s tým, že sa ho chcela čo najrýchlejšie zbaviť.

Muž sa k nej ale opäť vrátil. Tentokrát ho zaujali Petrine značkové tenisky, ktoré okomentoval vetou: „Moje kamarátky cigánky tiež majú takéto tenisky. Choď s nimi do pi…“ správanie muža novinárku zaskočilo. „Začal sa okolo mňa obšmietať, no našťastie som zbadala kamaráta, ktorý ma mal na stanici vyzdvihnúť. Tomuto mužovi som povedala, že sa ponáhľam a už musím ísť. Kto vie, čo by sa stalo, keby ten kamarát pre mňa neprišiel…Mala som veľké šťastie. Moje tenisky ho evidentne riadne vytočili!“ zrekapitulovala nepríjemné stretnutie Petra.

Novinárka Petra Hüblová narazila na Kima B. v Trenčianskej Teplej. – Foto: FB/PH

Mladá novinárka: Mohla som byť obeťou

Petra nám prezradila, že sa muža zo stanice nebála, no snažila sa ho zbytočne neprovokovať, a preto bola k nemu čo najmilšia a najústretovejšia. Šok novinárka eReportu zažila, až keď z médií začali na ňu „vyskakovať“ správy, v ktorých dominovala podobizeň jej „starého známeho“ zo staničného stretnutia.

„Tieto správy mnou otriasli. Na 70 % som vedela, že muž, ktorého som stretla bol útočník. Potom som videla správy a okamžite som vedela, že je to on…Mohla som byť obeťou ja a mala som veľké šťastie. Napadnutému dievčaťu prajem veľa síl a skoré uzdravenie. Pre ňu a pre jej rodinu to muselo byť strašné….,“ opísala Petra a neskrývala pritom emócie.

Ďalšie zaujímavé články tu:

  1. Tomáš Taraba počas tlačovej konferencie

Bodol ju trikrát

Mužom, ktorý Petre skrížil cestu bol Kim B. Dvadsaťjedenročný Moravák sa zrejme z Trenčianskej Teplej presunul v piatok do Trenčína. Práve tam podľa medializovaných správ totiž dobodal len 17-ročné dievča. Trenčianku bodol spolu trikrát. Dvakrát do ramena a raz do hrude. Pri poslednom bodnutí sa mu v dievčine zlomila čepeľ noža.

Muž sa v pondelok už postavil pred súd. Útočník očakával, že si odsedí za incident len tri mesiace, no zdá sa, že sa sakramentsky prepočítal. Budú ho totiž stíhať pre pokus obzvlášť závažného zločinu vraždy a hrozí mu 15 až 20 rokov v base. „No a prečo by mi to malo byť ľúto,“ vyjadril sa chladne k útoku Kim. Sudca ho v súčasnosti vzal do väzby z dôvodu takzvanej útekovej a preventívnej väzby.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Redaktorka eReportu opísala stretnutie s nebezpečným mužom: Prezlečený za ženu krátko na to dobodal dievča!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti