eReport.sk
Rebel Wilson, foto:instagram

Rebel Wilson schudla 35 kíl. Prezradila svoju najväčšiu motiváciu

Adele a Rebel Wilson nazbierali dostatok pevnej vôle a pustili sa do radikálnej premeny. Obom známym hviezdam sa podarilo schudnúť desiatky kilogramov a sú inšpiráciou pre iné ženy. Úspešná herečka teraz prezradila, čo bolo jej najväčšou motiváciou.

Rebel Wilson schudla od začiatku diéty už 35 kilogramov. Jej nová postava vyzerá fantasticky a užíva si komplimenty od svojho okolia. Na takúto veľkú zmenu však každý potrebuje obrovskú motiváciu. Táto herečka ju dostala od svojho gynekológa.

Pri jednej z prehliadok sa rozprávali o možnostiach otehotnenia. Lekár ju upozornil na to, že s tak vysokou nadváhou sa jej výrazne znižuje šanca na počatie. Keďže si Rebel túžila založiť rodinu, zaťala sa a vďaka skutočne silnej pevnej vôli sa jej podarilo dosiahnuť nielen vysnívanú postavu, ale priblížiť sa aj ku snu mať vlastné dieťatko.

Zbavila sa emočného prejedania

Wilson svojim fanúšikom prezradila, že v minulosti zjedla tony cukru. Sladkosti boli vždy jej záchranou a navyše ju aj rýchlo upokojili. Najťažšie bolo pre ňu uvedomiť si, že veľkú nadváhu nadobudla kvôli emočnému prejedaniu sa. Na začiatku diéty preto musela skoncovať najmä s týmto zlozvykom.

Zmena stravy spočívala v zredukovaní kalórií. Nezdravé jedlá vymenila za vysoký príjem bielkovín. Začala jesť viac hydiny a rýb. Aspoň niekedy si za odmenu dopriala aj nejaký prehrešok. Napríklad občas si pochutnala na hamburgeri.

Viac sa dozviete:

V začiatkoch jej lekár neodporučil veľmi intenzívny tréning. Namiesto toho začala oveľa viac chodiť. Denne prešla tisíce krokov a strávila tak niekoľko hodín v pohybe. Až neskôr sa zamerala na nadobudnutie svalovej hmoty, preto už do pravidelnej rutiny zahrnula aj HIIT cvičenie. Vďaka týmto základným zmenám sa dostala do fantastickej formy.

FOTO: Rebel Wilson sa podarilo schudnúť 35 kíl

Schudnutá Rebel Wilson, FOTO: Instagram/Rebel Wilson


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rebel Wilson schudla 35 kíl. Prezradila svoju najväčšiu motiváciu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti