eReport.sk
Adele, foto: profimedia

Adele schudla 45 kíl. Ako sa to známej speváčke to podarilo?

Speváčka Adele (33) sa stala hlavnou hviezdou nového vydania britskej verzie Vogue. Po piatich rokoch prelomila mlčanie a poskytla exkluzívny rozhovor o súkromí. Nevyhla sa v ňom ani otázke fantastického schudnutia.

Do šoubiznisu vstúpila ako bacuľka s dychberúcim spevom. Adele nikdy neriešila kilá navyše a smelo prehlasovala, že sa so svojou váhou cíti fantasticky. Potom však prišiel šok. Speváčka sa pustila do chudnutia a zrazu sa z korpulentnej dámy stala štíhla sexica.

V rozhovore pre Vogue prezradila, že sa jej v priebehu necelých dvoch rokov podarilo schudnúť 45 kilogramov. Do veľkej premeny sa však nepustila kvôli túžbe vyzerať lepšie. „Bolo to kvôli úzkostiam. Vďaka cvičeniu som sa cítila lepšie. Nikdy nešlo v prvom rade o chudnutie, ale vždy o to, aby som sa stala silnou a aby som venovala sama sebe každý deň nejaký ten čas bez telefónu,“ prezradila svoju motiváciu.

Za novú postavu vďačí kombinácii zmeny stravovania a tvrdého tréningu. Adele povedala, že sa stala od cvičenia závislá. Každý deň trénuje minimálne raz, niekedy sa jej podarí dostať k športu aj dva či trikrát.

Viac sa dozviete:

Počas tohto obdobia vystriedala niekoľko diét. Vo všeobecnosti sa držala systému šiestich dní prísneho jedálnička. Nedeľu mala vždy voľnú a dopriala si vtedy aj nejaké maškrty v rozumnom množstve. I keď si uvedomuje, že kvôli privilegovanému životu mohla viac času venovať celkovej premene, napriek tomu by bola rada inšpiráciu pre iných ľudí s nadváhou.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adele schudla 45 kíl. Ako sa to známej speváčke to podarilo?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport