eReport.sk
Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO).
Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Foto: tasr

Reagoval aj na Čaputovú? Heger išiel ako píla: Žiadne poleno nezastaví moje odhodlanie! Ja sa nevzdám

Cestou z pandémie je povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov na ochorenie COVID-19. O pandémii by mal rozhodovať ten, kto má za to zodpovednosť a má sa radiť s odborníkmi. Nie je to vec politického názoru, ale faktov a skúseností. Koalícia by v tomto mala byť jednotná. Uviedol to premiér Eduard Heger (OĽANO) na sociálnej sieti. Tvrdí tiež, že ak chceme na Slovensku pozitívnu zmenu, tak sa reformy musia urobiť, a to s plnou podporou koalície.

Cieľom premiérovej práce je podľa jeho vlastných slov urobiť zo Slovenska krajinu, v ktorej budú ľudia radi žiť. Konštatuje však, že koalícia si sama hádže polená pod nohy.

Je legitímne si položiť otázku, či premiér pri slovách o tom kto „iba ukazuje prstom” nemal na mysli aj prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá iba nedávno tvrdo kritizovala vládu.

„Veľké polená nám hádže pod nohy opozícia, ktorá je ochotná pre vlastný úspech obetovať i životy svojich voličov. A polená hádže každý, kto seje hnev a rozbroje, kto neprináša riešenie, ale iba ukazuje prstom,” poznamenal Heger, ktorý deklaruje, že žiadne poleno nezastaví jeho odhodlanie, nenechá sa zastrašiť, ani odradiť. 

Zdroj: fb/premier.sr

Je legitímne si položiť otázku, či pri slovách o tom kto „iba ukazuje prstom” nemal na mysli aj prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá iba nedávno tvrdo kritizovala vládu. A tiež hovorila o polenách. „Všetci sme svedkami, že koalícia nevie prijať prakticky ani jedno opatrenie bez toho, aby sa nestalo predmetom vnútrokoaličného sporu alebo hrozby rozpadu koalície. Vláde sa nedarí nachádzať dohodu na opatreniach v čase a v miere, ako žiadajú odborníci. Koaliční partneri si hádžu pod nohy polená a potkýna sa na nich celá krajina. Je ilúziou myslieť si, že ľudia môžu dôverovať prijímaným rozhodnutiam, keď ich spochybňujú samotní členovia vlády,” uviedla hlava štátu vo štvrtok (2.12.) s tým, že požiadala práve premiéra Hegera (OĽANO), aby prevzal zodpovednosť a vložil sa do riešenia problémov, ktoré sú príčinou slabého výsledku v boji s pandémiou nového koronavírusu a chaosu pri prijímaní reforiem.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matúš Šutaj Eštok zo strany Hlas-SD
  2. Robert Fico na snímke z videa.
  3. Americký prezident Joe Biden
  4. Prezidentka Zuzana Čaputová.

Zdroj: tasr/eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Reagoval aj na Čaputovú? Heger išiel ako píla: Žiadne poleno nezastaví moje odhodlanie! Ja sa nevzdám

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti