tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Raper Palermo spoznal svoj trest: Desať rokov natvrdo!

Raper Pavol M. alias Palermo dostal za činnosť pre zločineckú drogovú skupinu z okolia Serede desaťročný úhrnný trest väzenia. Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku vo štvrtok odsúdil na nepodmienečné tresty aj ďalších piatich spoluobžalovaných. Všetci priznali vinu. Prípad sa týka policajnej akcie Venal 6. Rozhodnutie súdu v časti výroku o treste zatiaľ nie je právoplatné.

Drogová trestná činnosť

ŠTS uložil úhrnné tresty od päť do 12 rokov väzenia. V prípade Zdenka S. úhrnný 14-ročný trest, keďže už bol predtým právoplatne odsúdený. Všetci dostali tiež trest prepadnutia majetku a ochranný trojročný dohľad. Dvojica Milan M. a Martin M. sa vzdali práva na podanie odvolania. Ostatní, rovnako aj prokurátor, si ponechali lehotu.

„Súd zvážil všetky poľahčujúce okolnosti vo vzťahu k môjmu klientovi. Trest považujeme za zákonný a správny. Ponechali sme si lehotu na podanie odvolania,“ uviedla obhajkyňa Pavla M. Ivana Kochanská.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Štefan Hamran

„Súd ocenil mimoriadnym znížením trestov pod spodné hranice trestných sadzieb skutočnosť, že sa obžalovaní k zažalovaným trestným činom doznali,“ vyhlásila predsedníčka senátu ŠTS Pamela Záleská. Obžalovaní podľa jej slov svojimi priznaniami pomohli rýchlejšiemu a jednoduchšiemu objasneniu prípadu. Súd sa po uznaní viny mohol zamerať len na výšku uložených trestov a ochranných opatrení. Väčšine z obžalovaných pôvodne hrozili vyše 20-ročné tresty.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Raper Palermo spoznal svoj trest: Desať rokov natvrdo!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku