eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Putin je novodobý Hitler, odkázal Pročko smerom k Slovákom. Čo si uvedomil vďaka Zelenskému?

Od príhovoru prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského pred poslancami v Národnej rade SR uplynulo už pár dní, jeho slová ale stále rezonujú v mysliach našich zákonodarcov. Prirodzene, každý ho vnímal po svojom.

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj už hovoril cez telemost pred poslancami z viacerých krajín, teraz došlo aj na Slovensko. Niektorí naši zákonodarcovia síce avizovali, že jeho slová si nevypočujú, pretože ich vôbec nezaujímajú, iní boli s týmto nápadom nadšení a jeho slová doslova žrali. Tak, ako aj exherec, exkomik a súčasný vládny politik Jožo Pročko. Ten sa v statuse nad slovami Zelenského doslova nadchýnal, no nezabudol si pritom kopnúť do všetkých, ktorí majú iné myšlienky.

Putinova propaganda vymýva mozgy Slovákom

Prezident Ukrajiny naším poslancom vo svojom príhovore hovoril o znásilňovaní žien a dievčat ruskými okupantmi, o vraždení detí a civilistov v mestách a dedinách, cez ktoré Putin posiela vojakov, či o tom že Putinov cieľ je podmaniť si za cenu zabíjania ukrajinský ľud, ktorý nechce byť súčasťou Ruska, ale chce byť slobodný. „Hovoril a ja som si uvedomil, že som šťastný, že sme súčasťou EÚ, že sme v NATO, že vrah Putin nenapadne Slovensko aj keď si 60% Rusov, zmagorených Putinovou propagandou, myslí že Slovensko má patriť Rusku, pretože zločinec Putin sa bojí NATO,“ skonštatoval Pročko, podľa ktorého Putinova propaganda, ktorá roky vymýva mozgy Slovákom, dosiahla u mnohých, ktorým ľudskosť nič nehovorí, svoje.

Hovoril a ja som si uvedomil, že som šťastný, že sme súčasťou EÚ, že sme v NATO, že vrah Putin nenapadne Slovensko.

Jožo Pročko, poslanec Národnej rady za OĽaNO

„Podporovatelia Fica, Kotlebu, Suju, Pellegriniho, tvrdia, že Ukrajinci sú zodpovední za vojnu, Putin ich presvedčil, že sú všetci fašisti, aj zavraždené deti, že Ukrajinci sú menejcenní. Naši dezoláti podporujú Putinove vojnové zločiny. Putin je novodobý Hitler,“ nedáva si náš exzabávač servítku pred ústa, lebo Putin koná podľa neho presne to, čo Hitler – vyhladzuje národ a skrýva svoje zločiny za obranu Ruska.

Related Posts

  1. Poslanci NR SR tlieskajú počas virtuálneho príhovoru ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.
  2. Robert Fico počas tlačovky Smeru-SD.
  3. Robert Fico na snímke z videosnímke.
  4. Liz Trussová

„Na prejave Zelenského neboli v pléne fašisti z Republiky a fašisti z ĽSNS po začatí príhovoru odišli zo sály. Verím že dobro zvíťazí,“ skonštatoval na samý záver poslanec Jožo Pročko. Diskusia, ktorá sa strhla pod statusom však bežného Slováka zrejme zaujme viac ako to, čo si mohli naši poslanci vypočuť v sále.

Pripomíname, že redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Zdroj: fb / Jožo Pročko


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Putin je novodobý Hitler, odkázal Pročko smerom k Slovákom. Čo si uvedomil vďaka Zelenskému?

Odoberať
Upozorniť na
34 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti