eReport.sk
Janka Bittó Cigániková, foto: facebook JBC

Prvé slová Cigánikovej po smrti exmanžela: Jožko zomrel tak ako si to prial

Veľké trápenie! Exmanžel saskárky Janky Bittó Cigánikovej (37) prehral boj s ťažkou chorobou. Po tom ako sa Jozef Cigánik (†42) roky pasoval s nádormi, včera poslednýkrát vydýchol. Liberálka po tragickej rane prelomila mlčanie a prvýkrát prehovorila.

Prehral boj s chorobou

Jozef Cigánik sa od roku 2010 trápil s nádorom. Ďalší mu našli o dva roky neskôr. Jožko zomrel včera 14:19 doma vo svojej posteli, ako si to prial,” prezradila na sociálnej sieti politička. Ako priznala pre eReport, tak jej bývalá láska po hospitalizácii v nemocnici prešla do domácej starostlivosti pod zdravotníckym dozorom. Práve Jozefovým želaním bolo, že chce poslednýkrát vydýchnuť doma, v kruhu svojich blízkych.

Jozef Cigánik – Foto: FB/JC

Milovaná manželka

Za ruku ho až do konca držala jeho milovaná Kika a vďaka jej starostlivosti a starostlivosti skvelých zdravotníkov netrpel,” opísala ťažké chvíle Cigániková.

Janka Bittó Cigániková sa s exmanželom rozlúčila aj prostredníctvom sociálnej siete. – Foto: FB/JBM

Tá nám pred niekoľkými dňami priznala, že sa o exmanžela starala spolu s jeho súčasnou partnerkou Kikou. „Najťažšie je to pre jeho manželku Kiku. Chcem jej takto vyjadriť obdiv. Zvláda to úžasne a je to úžasná a silná žena. Uvedomujeme si, že to bude ťažké aj pre naše spoločné deti, ale spolu aj s jeho súčasnou manželkou to budeme musieť zvládnuť, Veď čo iné nám zostáva,” povedala nám emotívne pred niekoľkými dňami saskárka. Politička má s Jozefom dvoch synov.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport