eReport.sk
foto: facebook J. C.

TRAGICKÉ CHVÍLE U CIGANÍKOVEJ Exmanžel v bezvedomí bojuje o život!


Najťažšie obdobie v živote. Saskárka a poslankyňa Janka Bittó Cigániková (37) si prechádza naozaj neľahkou životnou etapou. Jej exmanžel Jozef Cigánik (42) roky bojuje s nádorom a koncom minulého mesiaca sa na sociálnej sieti emotívne rozlúčil s najdrahšími. Zdá sa, že choroba Jozefa už definitívne dohnala. Podľa političky jej bývalá láska totiž už nie je pri vedomí.

„Pýtate sa ma mnohí, ako sa mám?“ opýtal sa v statuse na sociálnej sieti Jozef Cigánik koncom apríla. V poslednej emotívnej správe opísal svoj ťažký stav.

Slová plné smútku

„Už necítim nič, ani sladké, slané, smäd, hlad, už len strach, ničotu a bolesť stupňujúcu sa každým dňom. Už päť mesiacov je tomu, čo som sa vôbec nezasmial. Vďaka rozširujúcemu sa nádoru, ktorý ma v blízkej dobe zabije a ktorý zo mňa spravil 69 kilovú nechodiacu trosku, som dostal obojstranný masívny zápal pľúc a každým nádychom lapám po vzduchu a ani nevládzem písať tieto slová a skončím možno v umelom spánku na ventilácii, z ktorého sa pravdepodobne už nepreberiem,“ otvorene priznal Jozef.

Jozef Cigánik – Foto: FB/JC

V srdcervúcom odkaze sa političkin exmanžel rozlúčil s najbližšími. „Priatelia mám Vás rád, Vy viete ktorí to ste a vážte si každý jeden deň, pretože ak ste sa ráno zobudili a ste zdraví, je to to najkrajšie, čo sa Vám mohlo stať,“ zaželal najbližším. Od týchto slov ubehlo už niekoľko týždňov a Jožko, ako ho volá aj poslankyňa Janka Bittó Cigániková, sa ocitol na hranici života a smrti.

V bezvedomí

Podľa našich informácií, ktoré potvrdila aj politička Jozef v súčasnosti už nie je hospitalizovaný, ale leží doma a je mimo vedomia. Môže sa zdať zvláštne, že sa nenachádza v nejakom zdravotníckom zariadení, no ako nám prezradila Cigániková, práve jej exmanžel si želal, aby strávil posledné minúty života doma v kruhu najbližších. O Jozefa sa, samozrejme, aj v domácej opatere stará zdravotnícky personál.

Na manžela ale dozerá aj jeho súčasná manželka, ktorej vypomáha aj poslankyňa. „Situácia je taká, že je vo finálnom štádiu a už je to otázka krátkeho času,“ podčiarkla politička a neskrývala emócie. Dodala, že situácia je pre rodinu naozaj ťažká.

„Teraz, keď už nevníma, tak najťažšie je to pre jeho manželku Kiku. Chcem jej takto vyjadriť obdiv. Zvláda to úžasne a je to úžasná a silná žena. Uvedomujeme si, že to bude ťažké aj pre naše spoločné deti, ale spolu aj s jeho súčasnou manželkou to budeme musieť zvládnuť, Veď čo iné nám zostáva,“ priznala otvorene, no trpko poslankyňa.

Poďakovanie

Jozef Cigánik sa o svojom ťažkom zdravotnom stave delil s verejnosťou a najbližšími práve aj pomocou sociálnej sieti. „Rozvádzali sme sa v októbri 2013, prvý nádor bol v roku 2010 a druhý nádor v novembri 2012,“ napísal v minulosti Cigánik.

Napriek tomu, že obom manželstvo nedopadlo najlepšie, Jozef na exmanželku v poslednom čase nedal dopustiť. Ešte v marci ďakoval ženám, ktoré v jeho živote stáli po jeho boku. Okrem toho, že spomenul aj svoju súčasnú manželku Kiku, nezabudol ani na svoju bývalú nežnú polovičku.

Jozef mal s exmanželkou v poslednom období dobrý vzťah. – Foto: FB/JC

„Janka Bittó Cigániková zato, že aj napriek tomu, že boli časy, kedy sme mali medzi sebou spory, tak pri každom mojom nádore si sa mi neotočila chrbtom a stála si pri mne ako pri otcovi svojich detí a pomáhala mi v tom najhoršom boji,“ napísal Cigánik. Politička nám preposlala status, ktorý bol na sociálnej sieti určený Jozefovým priateľom.

Druhé manželstvo

Politička sa minulý rok druhýkrát vydala za bývalú hviezdu reality šou Vyvolení Daniela Bittó a vychováva dvoch synov. Vzali sa počas krušných pandemických časov v areáli kaštieľa neďaleko Bratislavy. Vzťahu s Bittóm malo predchádzať dlhoročné priateľstvo.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TRAGICKÉ CHVÍLE U CIGANÍKOVEJ Exmanžel v bezvedomí bojuje o život!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne