eReport.sk
Progresívny atentátnik podporujúci vojnu
Robert Fico a Viktor Orbán, foto:tasr

Orbán o útoku na Fica: Na jednej strane je Smer, ktorý je mierovou stranou a na druhej, je progresívny atentátnik podporujúci vojnu!


Maďarské tajné služby sú v neustálom kontakte so slovenskými tajnými službami, ako aj so službami iných krajín, napríklad v rámci siete európskych krajín či členských krajín NATO. Maďarsko tak má informácie o tom, čo sa stalo pri atentáte na predsedu slovenskej vlády Roberta Fica. Konštatoval to vo štvrtok v rozhovore pre denník Blikk maďarský premiér Viktor Orbán.

Nemožná eliminácia rizík

Podľa Orbána mnoho ľudí adresovalo kritiku slovenským tajným službám kvôli tomu, čo sa stalo. V prípade politikov sa podľa neho riziko nedá úplne eliminovať, keďže nemožno očakávať, že by sa nestretávali s ľuďmi. „Absolútna bezpečnosť teda neexistuje,“ dodal s poznámkou, že nepriestrelnú vestu on sám nikdy nenosil a nenosí ani v súčasnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?
  2. Robert Fico, premiér SR
  3. Nech žije Fico

Progresívny atentátnik podporujúci vojnu

„Zatiaľ nevieme, či máme dočinenia s osamelým páchateľom. O ňom vieme, že robil kampaň po boku bývalého ľavicového kandidáta na prezidenta. Je to človek podporujúci vojnu, ktorého najväčšou výhradou voči súčasnému slovenskému premiérovi bolo práve to, že vojnu nepodporuje. Isté je, že Ficova strana Smer-SD je strana, ktorá bráni tradičné hodnoty, je suverenistickou stranou, ktorá si cení národnú nezávislosť, a je zároveň mierovou stranou. Na druhej strane je progresívny, ľavicový, medzinárodný atentátnik podporujúci vojnu,“ povedal predseda maďarskej vlády.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Orbán o útoku na Fica: Na jednej strane je Smer, ktorý je mierovou stranou a na druhej, je progresívny atentátnik podporujúci vojnu!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: