eReport.sk
Foto: tasr

Progresívne Slovensko má vysoké ambície: Bude mať kandidátov v regionálnych a komunálnych voľbách!

Progresívne Slovensko (PS) bude mať svojich kandidátov v komunálnych a regionálnych voľbách vo väčšine miest a obcí na Slovensku, či už na primátorov, starostov, alebo poslancov. Strana uviedla, že o jednotlivých menách diskutujú a predstavia ich v krátkom čase.

Vylúčili spoluprácu so stranami súčasnej opozície

Spolupracovať chce PS v blížiacich sa voľbách s hodnotovo blízkymi subjektami, vylučuje strany súčasnej parlamentnej opozície. „V Progresívnom Slovensku neberieme komunálne a župné voľby na ľahkú váhu a pripravujeme sa na ne už dnes. Ešte v lete sme si robili vo viacerých mestách interné prieskumy nálad a problémov, ktoré ľudí trápia (Názor Prešova, Názor Sniny a podobne), v súčasnosti prebiehajú diskusie o konkrétnych kandidátoch a o ponuke našich riešení,” uviedlo PS.

Viac z domácej politiky:

  1. Robert Fico, Igor Matovič a Peter Pellegrini.

Spolupráca jedine so stranami s podobnou hodnotovou orientáciou

Na otázky o prípadnej spolupráci s inými subjektami PS odpovedalo tým, že chce spolupracovať so stranami podobnej hodnotovej orientácie a podobných pracovných metód všade, kde to bude možné. Podľa slov strany sa to ukázalo ako možné napríklad  v Bratislave. Rokovania v iných krajoch s inými politickými subjektmi PS ešte len začína.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Progresívne Slovensko má vysoké ambície: Bude mať kandidátov v regionálnych a komunálnych voľbách!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti