eReport.sk
Jožo Pročko je rodený zabávač. Teraz ho ale odvolávaný minister vnútra Matúš Šutaj Eštok dokonale potupil. „Pán Pročko, ste absolútne nepodstatný šašo,“ povedal mu. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko

VIDEO Pročko sa bojí tmy?! Slovákov však utešuje, že svetlo určite príde

Na Slovensku vraj zavládlo obdobie temna. Sme údajne ako kráľovstvo, ktoré sa zahalilo do tmy, a ktorého „obyčajní ľudia“ čakajú na svetlo. Tí „obyčajní ľudia“ však akosi zabudli, že to svetlo, ktoré skutočným obyčajným ľuďom sľubovali, mali priniesť oni. Miesto toho im priniesli ešte väčšiu tmu, ako na Slovensku bola. A teraz tí „svetlonosi“ sedia v kúte a plačú.

Slováci si zvolili tmu miesto svetla? Akého?

Pamätáte si ešte, milí Slováci, čo všetko sľubovala bývalá koalícia? Aké krásne zajtrajšky nás mali čakať, a ako Igor Matovič so svojimi „obyčajnými ľuďmi“ sľubovali, že o takmer všetkom sa budú radiť s ľuďmi, ktorí im dali vo februárových voľbách v roku 2020 dôveru, akú nečakali ani v tom najkrajšom sne? A realita? Spojili sa so stranami, s ktorými nedokázali takmer nič, ba Slovákov dostali do ešte väčšej biedy, než v akej boli. A títo ľudia idú teraz hovoriť o tme, ktorá s novou vládnou koalíciou prichádza? V tomto je zrejme ťažko prekonateľný bývalý zabávač Jožo Pročko, ktorý je dnes viac „trapošákom“ ako serióznym politikom či zabávačom.

Related Posts

  1. MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi
  2. Greksa spomína na telefonát s Jožom Pročkom.
  3. Revolucionárka Remišová upratala Slovensko

Jožo Pročko si vo videu na sociálnej sieti posťažoval, že Slováci si zvolili tmu miesto svetla, ktoré im ako skautíci prinášajúci betlehemské svetlo, núkali OĽaNO, Progresívne Slovensko, SaS či KDH. „Vtedy zapáľ svetlo, keď je tma, vtedy čiň dobre, keď je tomu čas,“ napísal Pročko v krátkom statuse odvolávajúci sa na nejaké slovenské príslovie. Veľavravný však bol aj vo videu, kde zahlásil: „30% Slovákov si zvolilo tmu. Fico, Danko a Pellegrini podpísali koaličnú zmluvu. Oni tmu potrebujú, pretože počas tmy sa najlepšie kradne. Ale 70% Slovákov chce svetlo. A to svetlo príde!“ No nie je to milé? On sa odvoláva na tmu a predpovedá, že svetlo vraj príde? Ale veď oni tu už svietili… Či?

Vari už Jožo Pročko zabudol, že oni na Slovensku už „svietili“? Svetlo malo byť u nás štyri roky, lenže ešte pred vybitím baterky bývalej „najsvetlejšej“ koalície im došli baterky. Teda nie že by im došli baterky, ale došli im nervy robiť spolu a najmä robiť pre Slovákov. Viac sa im totiž páčilo robiť pre iných, napríklad USA či Ukrajinu. Nuž a Slováci im to zrátali. Tak ako je to vlastne s tými percentami, pán Pročko? Ktorých 30% chce tmu, a ktorých 70% svetlo? A koho boli v predvolebnej kampani ľudia? Žeby vás tak chceli „nabiť“ energiou, aby ste lepšie svietili? Ale veď nesrandujte…

Zdroj: FB / Jožo Pročko


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pročko sa bojí tmy?! Slovákov však utešuje, že svetlo určite príde

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre