eReport.sk
Foto: Tinseltown/shutterstock

Problémová herečka Lindsay Lohan dostala ďalšiu šancu. Vráti sa na obrazovky

Drogy, alkohol, škandály a súdne spory – tak by sa dali popísať posledné roky kedysi veľmi obľúbenej detskej hviezdy. Hollywood na Lindsay Lohan (34) tak trochu zanevrel. Teraz sa zdá, že sa jej blýska na lepšie časy.

Kariéra sa herečke začala rúcať zhruba od roku 2007, kedy jej súd nariadil protialkoholickú liečbu za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a za držanie drog. Tú však nedokončila a nasledovali ďalšie kauzy, odňatie slobody či 120 hodín verejnoprospešných prác v márnici.

Od toho času sa objavila len v niekoľkých béčkových filmoch, ktoré si vyslúžili zlé hodnotenia. Prípadne si sem-tam strihla nejakú vedľajšiu úlohu v seriáloch. Výnimkou je film Among the Shadows z roku 2019. V horore si zahrala hlavnú úlohu, obdiv divákov si však podľa filmovej databázy IMDb nezískala.

Lindsay je herečka mnohých tvárí

Zdroj: shutterstock

Vianočné filmy sú ťahákom

Lindsay sa teraz môže tešiť, že si na ňu tvorcovia z Netflixu spomenuli. Internetová televízia si uvedomila, že vianočné filmy sú magnetom na peniaze a niet divu, že sa s nimi doslova roztrhlo vrece. Diváci ich totiž milujú.

A práve v novej vianočnej romantickej komédii si Lohan zahrá rozmaznanú a skazenú dedičku hotela, ktorá sa čerstvo zasnúbila, píše magazín Variety. Tú po nehode na lyžiach postihne strata pamäti. Iba pár dní pred Vianocami sa preto ocitne v starostlivosti krásneho, ale obyčajného a chudobného muža a jeho dcéry. Zvyšok obsadenia zatiaľ nebol oznámený.

Lindsay v roku 1998 na premiére filmu Pasca na rodičov. – Foto: Featureflash Photo Agency/shutterstock

Preslávila sa ako jedenásťročná

Lindsay sa preslávila ako jedenásťročná v dnes už legendárnom filme Pasca na rodičov. Nasledovali hity ako Medzi nami dievčatami a Protivné baby. Týmito úlohami si upevnila pozíciu takzvanej áčkovej herečky. Po rokoch prenasledovania bulvárnymi médiami a po rôznych škandáloch sa stiahla do ústrania. Presťahovala sa do zahraničia a žila v Európe a v Dubaji.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Problémová herečka Lindsay Lohan dostala ďalšiu šancu. Vráti sa na obrazovky

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti