eReport.sk
Princ William, foto: profimedia

Princ William pod paľbou kritiky: Kvôli Harrymu a Meghan!

Po zhliadnutí životopisného filmu Harry a Meghan: Útek z paláca veľa fanúšikov zmenilo názor. Populárnemu Williamovi (39) teraz nevedia prísť na meno.

O Harrym a Meghan vznikol už tretí film, tentokrát s názvom Harry a Meghan: Útek z paláca. Životopisný film o rozkole britskej kráľovskej rodiny získal v USA značnú pozornosť. Kontroverzné dielo ukazuje aj slávny rozhovor s Oprah Winfrey, alebo Meghanin potrat. Tvorcovia tam zahrnuli aj nehodu Harryho manželky ako odkaz na lady Dianu.

Viac sa dozviete:

  1. Meghan Markle
  2. Princezná Diana a jej tajomstvá

Samotní členovia kráľovskej rodiny z toho nevyšli dobre. Napríklad princ William v jednej scéne popiera akékoľvek prejavy rasizmu v paláci i Meghanino tvrdenie o obavy z farby Archieho kože. „Problém nie je farba, ale kultúra. Meghan je Američanka. Chová sa viac ako celebrita, než členka kráľovskej rodiny,“ hovorí vo filme herec, ktorý stvárnil Williama. Film tiež zobrazuje spory medzi dvomi bratmi, kde Harry prosí Williama aby ukončil tu šikanu. Hoci je film skôr fikcia, ľudia zmenili na britskú kráľovskú rodinu názor.

„William, naozaj tvrdíš, že tvoj brat je nie je lojálny? A čo tvoj otec? Ten nebol loajálny voči tvojej mame. Ale nie. Harry nie je loajálny, pretože nechce mať nič spoločné s hlúposťami kráľovskej rodiny,“oprela sa do následovníka trónu fanúšička na twitteri.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport