eReport.sk
Meghan Markle
Meghan Markle. foto: profimedia

Meghan už odpísal aj brat. Harryho pred ňou varoval. TOTO o nej povedal!

Nikto ju už nemá rád? Dlhodobo sa vie, že vojvodkyňa nemá dobrý vzťah s otcom, nemusí ju už väčšina Britov a teraz sa jej chrbtom otočil aj brat.

Že si princ Harry (36) s manželkou Meghan Markleovou (40) vedia narobiť kopu nepriateľov, sa im nemôže upierať. Keď už načas utíchli spory s kráľovskou rodinou, ozvala sa pre zmenu rodina Meghan. Kto by si pomyslel, že na vine je Harry, je na omyle. Krv v žilách sa niektorým členom rodiny varí práve kvôli vojvodkyni zo Sussexu!


Po škandalóznym rozhovore s Oprah Winfreyovou (67) sa k situácii okolo Harryho a Meghan vyjadril i otec Thomas Markle (77). A že z celého rozhovoru nadšený nebol, dal najavo. Teraz sa do Meghan pustil aj jej brat Thomas Jr. (55). Pre drsnú kritiku rozhodne nešiel ďaleko. Thomas má s bývalou hviezdou seriálu Kravaťáci spoločného len otca, o svoje nevlastnej sestre má však čo povedať. Do roku 2011 mal s Meghan skvelý vzťah, ktorý však nakoniec vyšumel z nejasných dôvodov. Je však pravdepodobné, že sa nerozišli v dobrom, keďže sa o Meghan v súčasnosti nevyjadruje vôbec lichotivo.

Nevlastný brat Meghan, Thomas Markle Jr. – Foto: instagram

Neveštil mu nič dobré

Thomas Markle o nej rozprával v austrálskej verzii reality šou Big Brother. Na toto Meghan pripravená určite nebola: „Som brat Meghan Markle, takže som tu zo všetkých najväčší brat. Hovoril som princovi Harrymu, že sa domnievam, že mu zničí život. A že je veľmi povrchná, „ pustil sa Thomas do Meghan bez milosti.


Aby toho nebolo málo, nehanbil sa ani prečítať na kameru list, ktorý princovi Harrymu zaslal: „Drahý princ Harry, ešte nie je neskoro. Meghan Markle pre teba nie je vhodná žena. Čím viac sa vaša svadba blíži, tým začína byť jasnejšie, že to bude najväčšia chyba v histórii kráľovských svadieb,“ zaznelo okrem iného v liste. Či mal Meghanin nevlastný brat pravdu, bude musieť potvrdiť jedine Harry.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan už odpísal aj brat. Harryho pred ňou varoval. TOTO o nej povedal!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti