eReport.sk
Princ Harry a Meghan Markle, foto: Shaun Jeffers / Shutterstock.com

Princ Harry a Meghan poskytli škandalózny rozhovor. Prerazili dno?

Dvojica sa nechala prehovoriť na rozhovor s Oprah Winfrey. Diváci sa majú na čo tešiť!

Svojská Meghan sa rozhodla poskytnúť dvojhodinový rozhovor legendárnej moderátorke. Zdá sa, že opäť pôjde o slová, ktoré sa nikomu v Buckinghamskom paláci nebudú páčiť. V ukážke z rozhovoru je badať, že vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle (39), nepochopila svoju rolu v kráľovskej rodine a tiež to, ako je zneužívaný odkaz Lady Diany.

Cíti sa nepochopená

Bývalá herečka si myslela, že po svadbe jej ostane súkromie a bude sa ďalej venovať svojej umeleckej kariére. Tmavovláska hlási, že toto bol hlavný problém jej pôsobenia v Británii. Naivne si myslela, že ona sa nebude musieť prispôsobovať korune, ale koruna jej. Stavia sa do role obeti. Mnohí si myslia, že Meghan Marklová pošpinila povesť kráľovnej Alžbety II. a celej rodiny, ona si to však nemyslí. Na jej strane je aj Oprah a mnoho Američanov. Povaha Britov a Američanov je úplne odlišná a rovnako ako ona, ani národ za oceánom nevie pochopiť, že vstúpiť medzi aristokratov je niečo za niečo a určite nie ľahké.

Prirovnáva ju k Diane

Harryho manželka nevníma, že sa stále priživuje na príbehu kráľovskej rodiny, i keď sa od nich už pred mesiacmi rozhodla dištancovať. Vďaka nim sa z nej stala top celebrita a žije na ich úkor. Napriek tomu ich má v zuboch. Pokora nikde. Najkontroverznejší moment rozhovoru je, keď princ Harry prirovnáva osud Meghan k osudu jeho matky Diany. Podľa neho sa história opakuje. Vlastný syn však zabúda, že Diana korunu ctila, ale nemala žiadnu podporu vo svojom manželovi, princovi Charlesovi. Zažívala hony paparacov a nikto jej nepomohol. I keď Meghan tvrdí, že v Anglicku jej masívne fotografovanie prekážalo, v Amerike sa paparacov rovnako nezbavila.

Zdroj: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy