eReport.sk
Princ Harry a Meghan Markle, foto: profimedia

Rozhovor Harryho a Meghan môže ohroziť stav princa Philipa: Ide o peniaze?

Pokiaľ sa stav princa Philipa (99) náhle zhorší, nebude to mať žiaden vplyv na odvysielanie šokujúceho rozhovoru vojvodov zo Sussexu s Oprah Winfrey (67). V televíznej stanici CBS tiká diplomatická bomba.

Nešťastná zhoda náhod spôsobila, že hospitalizácia princa Philipa a osobná spoveď Meghan Markle a princa Harryho sa odohráva v podobnej časovej rovine. Producenti však bez rešpektu k chorému manželovi kráľovnej Alžbety II. odmietajú program presunúť a nestiahnu ho ani v prípade náhleho zhoršenia jeho zdravotného stavu. „Televízia CBS za reklamy v priebehu interview inkasovala milióny dolárov. Šéfovia stanice sú si pritom dobre vedomí princovho krehkého zdravotného stavu. Lojalitu voči kráľovskej rodine necítia, niektorí ju však majú voči Meghan a Harrymu,“ uviedol zdroj.

Pokiaľ by sa Philipov stav prudko zhoršil a rozhovor by sa v tom čase dostal na obrazovky, tak by CBS podľa istého zdroja odpálila diplomatickú bombu. „Bolo by to hrubé a necitlivé.“ Odvysielanie 90-minútového rozhovoru je naplánované na túto nedeľu. Stanica už teraz pustila von dva krátke trailery. V nich Harry spomína na svoju mamu, princeznú Dianu, a hovorí o strachu z toho, či ich odchod z rodiny nepovedie k podobnej tragédii.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika