eReport.sk
Jožo Pročko, poslanec. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko
Jožo Pročko, poslanec. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko

Kauza sexuálneho obťažovania J. Pročka pokračuje. Rovnakú skúsenosť s ním má aj ďalšia exposlankyňa!

Prihlásila sa ďalšia poslankyňa, ktorá tvrdí, že ju sexuálne obťažoval Jozef Pročko. To, že ten má problém pri ženách sa ovládať, sa o ňom po chodbách parlamentu pošuškáva už dlhšie. O správaní J. Pročka prehovorila aj Katarína Hatráková. Zaujímavé je, že liberálne poslankyne, ktoré v posledných týždňoch riešili denne tému znásilnení, pri kauze mlčia.

Prihlásila sa ďalšia poslankyňa

Všetko sa začalo vyjadrením Romany Tabák na adresu Pročka. Tabák tvrdí, že poslanec od Matoviča sa k nej nevhodne správal a mal voči nej sexuálne ladené poznámky. Pročko všetko poprel. Do všetkého sa však zamiešala aj ďalšia poslankyňa a jej vyjadrenie Pročkovi iste nepomohlo.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Skutok sa nestal
  2. Dopadol by ako Lučanský

Pluska informuje o vyjadrení bývalej poslankyne za OĽaNO, Kataríny Hatrákovej. Tá mala na adresu Pročkových vyjadrení napísať toto: „A mňa si sa prečo neopýtal? Tiež som sedela nablízku. Možno preto, že by som povedala, že Romana hovorí to, čo mnohí vedia a zažili tiež. Tvoje sexuálne narážky voči ženám i voči mužom sú neprístojné. Napísať takýto status je z tvojej strany absolútnou drzosťou a dôkazom nulovej sebareflexie. Nemáš sa pod kontrolou a mal by si to riešiť.“

eReport má zákulisné informácie o tom, že vraj nevhodné správanie Pročka vo výťahu skončilo v prípade K. Hatrákovej až fackou.

Liberálky a poslankyňa z KDH mlčia

Jedinou obranou na ktorú sa Pročko po vyjadreniach Tabák zmohol je, že začal Romanu Tabák vykresľovať v zlom svetle. V podstate ako „ľahkú ženu“. Jeho vyjadrenie zverejnila Pluska. To je chôdza po tenkom ľade, pretože toto je typické a veľmi nebezpečné správanie sexuálnych predátorov. Takéto správanie nesmie spoločnosť prijať. V tejto súvislosti je zaujímavé, že liberálne poslankyne a poslankyňa za KDH Holečková, ktoré sa už celé týždne vyjadrujú k znásilneniam, teraz mlčia.

Pročko svoje správanie bagatelizuje, tvrdí, že sexuálne ladené reči vedie celý život a že ide o nevinnú zábavu. V prípade Kataríny Hatrákovej povedal, že s ňou telefonoval a všetko je v poriadku.  

Zdá sa, že téma znásilnenia a násilia, či už klasického alebo sexuálneho na ženách ich trápi iba keď ide o politické body, ako tomu bolo v prípade premlčacích lehôt pri novele trestného zákona.     


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kauza sexuálneho obťažovania J. Pročka pokračuje. Rovnakú skúsenosť s ním má aj ďalšia exposlankyňa!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre