eReport.sk
Je rozhodnuté!
Právoplatne odsúdený špeciálny prokurátor Daniel Lipšic. Zdroj: tasr

Tomáš Taraba: Lipšic spravil z ÚŠP nástroj na porušovanie zákonov i ľudských práv!

Prieskum hlasu ľudu. Ktorý priniesla cez víkend Agentúra FOCUS pre reláciu Na telo, hovorí jasne. Aj keď teda je aj možné, že všetci oslovení respondenti, ktorí sa vyjadrili negatívne k Danielovi Lipšicovi a šéfovi polície Štefanovi Hamranovi, boli „dezoláti.“ Ktorí sú „obeťou ruskej, či čínskej propagandy.“ Predseda strany Život- NS, ktorá ide do volieb spolu so SNS, Tomáš Taraba, sa s našim špeciálnym prokurátorom porátal na sociálnej sieti. Jasne a stručne.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Útoky na paragraf začala Matovičova vláda
  2. Generálny prokurátor SR reaguje
  3. Kde je pani prezidentka?

Prieskum hlasu ľudu

Ukázal, že najviac občanov dôveruje šéfovi generálnej prokuratúry Marošovi Žilinkovi. Ktorého zjavne majú obyčajní ľudia radi oveľa viac, ako naši politickí mocipáni.

Na čele so Zuzanou Čaputovou, ktorá potom, ako utrpela fiasko na ÚS SR vyhlásila, že tak teda zváži podanie disciplinárneho návrhu. Lebo hoci štatistiky hovoria inak, „oni vedia, že Žilinka §363 nadužíva.“

„Naši chlapci“

Poďme ale k jadru veci. A to k skutočnosti, že policajnému prezidentovi, ktorý rád informuje verejnosť aj o tom, o čom by mal zo zákona mlčať, dôveruje verejnosť len pramálo.

No a pánovi špeciálnemu prokurátorovi, ktorý ako jediný v galaxii, vykonáva túto funkciu počas výkonu trestu, neverí ani len „pramálokto.“

Ani slepí, ani hluchí..

Tomáš Taraba to na sociálnej sieti okomentoval trefne. A zároveň poukázal aj na pravý dôvod, prečo tento prieskum ani inak dopadnúť nemohol.

Hoci nám „vladári spolu s kráľovnou“ neustále hovoria, že sme akýsi „zmätení a potrebujeme ochranu a pomoc,“ pravdou asi bude, že slepí nie sme. A to, čo sa deje na ÚŠP si už dokáže „spočítať“ aj laická verejnosť.

Lipšicovi podľa prieskumu nedôveruje 69% Slovákov. Úctyhodný výsledok politika, ktorý na čele skompromitovanej prokuratúry z nej spravil nástroj porušovania zákonov a ľudských práv,“ skonštatoval predseda strany Život-NS.

Nuž, tých 21 nálezov ÚS SR o nezákonných väzbách, na ktorých sa ÚŠP podieľala, hovorí ešte jasnejšie, ako prieskum..

Zdroj: FB T. Taraba, Na telo,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tomáš Taraba: Lipšic spravil z ÚŠP nástroj na porušovanie zákonov i ľudských práv!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie