eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok. Zdroj: fb/sutajestokm

Šutaj Eštok: Hlas ľudu – hlas boží! Ľudia dôverujú Žilinkovi

Hlas ľudu hlas boží, ako sa hovorí. Markíza zverejnila prieskum, či ľudia veria Žilinkovi, Lipšicovi, alebo Hamranovi. S absolútnym náskokom vyhral Žilinka. Naopak Lipšic a Hamran sú nedôveryhodní pre takmer dve tretiny Slovákov. Takto začína svoj status na sociálnej sieti generálny manažér strany HLAS – Sociálna demokracia Matúš Šutaj Eštok.

Povedzme si pravdu, že to asi nikoho neprekvapilo. Kto sleduje zápas generálneho prokurátora s týmito dvomi politikmi prezlečenými za predstaviteľov “spravodlivosti” vie kde je pravda a kde faloš.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chmelár o Káčerových útokoch
  2. Vláda zlyhala! Richard Sulík, vpravo, a Karol Galek na tlačovej konferencii v pondelok 17. apríla.
  3. Richard Sulík.

Dôveryhodný, aj keď ho kritizujú

Ako eReport napísal v nedeľu, Žilinkovi Slováci dôverujú najviac. Agentúra FOCUS pre reláciu Na telo zisťovala dôveryhodnosť generálneho a špeciálneho prokurátora ako aj prezidenta Policajného zboru. Podľa výsledkov prieskumu najviac Slovákov dôveruje Marošovi Žilinkovi. Dôveruje mu 42 percent respondentov.

Prieskum agentúry Focus zverejnený 25. 6. 2023
Výsledky prieskumu, ktoré zverejnil aj Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: fb/sutajestokm

Generálny prokurátor si drží vysokú mieru dôveryhodnosti i napriek tomu, že patrí medzi časté ciele kritiky z radov politikov, najmä bývalej vládnej koalície.

Štefan Hamran má medzi Slovákmi 28-percentnú dôveru a špeciálnemu prokurátorovi Danielovi Lipšicovi dôveruje presne štvrtina respondentov.

Zdroj: fb/sutajestokm, ereport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šutaj Eštok: Hlas ľudu – hlas boží! Ľudia dôverujú Žilinkovi

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne