eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

Presvedčia vás? Rezort zdravotníctva vyvracia najčastejšie argumenty kritikov očkovania

Ľudia, ktorí sa odmietajú očkovať, môžu mať na to viacero dôvodov. Či už strach o vlastné zdravie, nedôveru v nové medikamenty či tvrdohlavú náturu odmietať všetko nové. Rezort zdravotníctva sa rozhodol odpovedať na najfrekventovanejšie otázky a dôvody, prečo kritici odmietajú vakcináciu. Presvedčili by vás?

„Z prieskumov verejnej mienky, ale aj z nášho monitoringu a analýz sociálnych sietí, poznáme najčastejšie sa opakujúce dôvody, prečo niektorí ľudia váhajú s očkovaním proti Covidu. V tomto statuse ich zhrnieme, odpovieme na ne a odkážeme na ďalšie príspevky a zdroje s detailnejšími informáciami,“ napísalo ministerstvo na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti.

Viac o očkovaní tu:

V infografike tak rezort reaguje na najčastejšie argumenty ľudí, ktorí sa boja očkovania alebo ho vehementne odmietajú. Dostanete tak od ministerstva odpoveď na to či vývoj vakcíny bol naozaj urýchlený, či sa musia očkovať aj mladí zdraví ľudia a či sa právom musíte báť vedľajších účinkov.

Ministerstvo zdravotníctvo sa rozhodlo vyvrátiť najčastejšie dohady o očkovaní. – Foto: FB/MZ


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Presvedčia vás? Rezort zdravotníctva vyvracia najčastejšie argumenty kritikov očkovania

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php