eReport.sk
Na snímke uprostred predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár počas tlačovej konferencie po sneme hnutia Sme rodina v Bratislave 13. mája 2023.
Na snímke uprostred predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár počas tlačovej konferencie po sneme hnutia Sme rodina v Bratislave 13. mája 2023. Foto: tasr

Kollár: PREŠOV SA DOČKAL! Dnes mi bolo cťou oznámiť slávnostné otvorenie tunela

,,Ubehli približne 3 roky od momentu, kedy som oznamoval, že sa začína s razením tunela Bikoš. Dnes z toho istého miesta mi bolo cťou oznámiť jeho slávnostné otvorenie,“ uviedol Boris Kollár na svojej sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matovič je najväčšou hrozbou pre demokraciu
  2. Eduard Heger

Podľa jeho slov, ľudia cestujúci na východ sa teda vďaka hnutiu Sme rodina a Ministerstvu dopravy SR, sa konečne dočkali kompletnej trojice prešovských diaľničných tunelov budovaných v rámci obchvatu tretieho najväčšieho mesta Slovenska.

Foto: fb/boriskollar

Odľahčiť dopravu

Tento tunel by malo denne využiť približne 15 000 vozidiel. To znamená, že sa podarilo výrazným spôsobom odľahčiť dopravu v rámci Prešova a okolia. ,,1.etapa odovzdaná a zároveň 2.etapa slávnostne poklepkaná,“ dodal Kollár.

.

Zdroj: facebook.com/BorisKollar


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár: PREŠOV SA DOČKAL! Dnes mi bolo cťou oznámiť slávnostné otvorenie tunela

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php