eReport.sk
prengo cup
Prengo cup

Prengo cup – už tento víkend!


Futbal je jeden z najobľúbenejších športov. Pre všetkých futbalových amatérov a fanúšikov sa chystá veľké podujatie. Už túto sobotu 22. júna 2024 sa na ihriskách Lokomotívy Trnava odohrá 12. ročník najväčšieho amatérskeho turnaja mužov a žien v malom futbale na Slovensku – PRENGO CUP

Šanca aj pre amatérov

Mini futbalový amatérsky turnaj PRENGO CUP vznikol po dlhších úvahách hráčov futsalového klubu ŠK Prednádražie Trnava. Inšpiráciou boli podobné turnaje v Českej republike, na ktorých sa pravidelne zúčastňovali a takýto typ podujatia im v Trnave chýbal. Preto sa rozhodli každý rok ponúknuť amatérom možnosť zažiť si na jeden deň adrenalín veľkých futbalových turnajov. 

Deň plný futbalu

O obľúbenosti tohto podujatia svedčí aj počet prihlásených tímov. O víťazstvo bude bojovať 42 mužských a 10 ženských tímov z celého Slovenska. V mužskej časti budú družstvá rozdelené do trojčlenných skupín a následne budú podľa umiestnenia nasadené do pavúka o celkový primát. Prvé zápasy sa začínajú o 8:15. Víťazi futbalového PRENGO CUPu si odnesú hodnotné vecné ceny od partnerov podujatia a prestíž vytepania názvu klubu na originálnu trofej PRENGO CUP, vytvorenú umeleckým kováčom Mariánom Volentierom.

Sprievodný program

Pre fanúšikov a návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program. Futbal sa bude hrať na trávniku aj v chillout zóne v rámci turnaja CASMAR CUP vo futbale na hracej konzole PS5. Pre najmenších bude pripravený nafukovací hrad a 7 metrová šmykľavka Ronaldo/Messi. Futbal v ďalšej podobe si budú môcť zahrať záujemcovia vo forme biliardu, v miniaréne jeden na jedného alebo v jeho stolovej verzii. Všetky atrakcie sú zdarma a bude sa súťažiť o zaujímavé ceny. 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prengo cup – už tento víkend!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne