eReport.sk
Foto: shutterstock

Práca snov! Rodina ponúka kráľovský plat za to, že sa budete starať o súkromný ostrov na Bahamách

Myslíte si, že práca snov neexistuje? Tak ste na veľkom omyle! Bohatá rodina ponúka pracovnú príležitosť dvojici, ktorá sa bude musieť starať o súkromný ostrov na Bahamách. A plat? Ten je priam kráľovský.

Pracovná príležitosť pozostáva z naozaj jednoduchej náplne. Dvojica by len upratovala, varila a manažovala každodenné povinnosti v rozsiahlom sídle a vozila hostí z letiska. Rodina svojim zamestnancom ponúka aj zdravotnú či zubnú starostlivosť zadarmo, služobné auto a ubytovanie. A koľko by ste ku tomu všetkému zarábali? Váš plat by sa ročne pohyboval okolo 105-tisíc, informuje Yahoo.

Jediná nevýhoda tejto práce spočíva v rozsiahlych izbách. Ich upratovanie vám zaberie väčšinu času a tak na oddych príliš veľa času mať nebudete. Pracovali by ste päť dní v týždni, od pondelka do piatka, medzi ôsmou hodinou ranou a piatou hodinou poobede.

A čo musíte vedieť ponúknuť rodine vy? Musíte mať vodičský preukaz, povolenie na prácu v Spojených štátoch amerických a vedieť sa správať na úrovni, nakoľko by ste sa v hoteli stretávali s najvyššou vrstvou spoločnosti. Takže ak si veríte a našli ste sa v tom, neváhajte! Nastúpiť môžete aj hneď.

Zdroj: shutterstock

Čo je to za rodinu?

Bohatá rodina žije v meste Naples na Floride. Počas pandémie COVID-19 trávi svoj voľný čas na svojom súkromnom ostrove na Bahamách, kde majú štyri nehnuteľnosti. Na Floride vlastní rodina vidiecke sídlo s tromi nehnuteľnosťami obsahujúcimi deväť kúpeľní.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport