eReport.sk
Pošlime raketu do Bratislavy
Ostrá reakcia Rusov, foto:fb/policia

VIDEO „Pošlime raketu do Bratislavy!“ Ostrá reakcia Rusov na dodanie Migov na Ukrajinu!

„Pošlime raketu do Bratislavy!“ Ruskí občania, odborníci a diskutujúci tvrdo reagujú na fakt, že dočasná vláda premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) sa mimo svojich kompetencií rozhodla poslať stíhačky Mig-29 na Ukrajinu. Do Bratislavy by chceli poslať raketu, vyhrážkam sa nevyhol ani samotný Heger.

Šokujúci prieskum

Prieskum názorov ľudí ukazuje, že by sa Rusi chceli za podobné kroky pomstiť nielen Slovensku, ale aj Lotyšsku, Poľsku, alebo Veľkej Británii. 90 % respondentov by namierilo rakety na Londýn, 7 % by žiadalo Britov o prehodnotenie plánov a postojov a 3 % by Britániu žalovalo na medzinárodnom súde. S informáciou prišla stránka Polícia Slovenskej republiky a portál Refresher.

Zdroj: fb/policia

„Pošlime raketu do Bratislavy!“

V ruskej televízii zaznelo konkrétne: „Pošlime jednu raketu do centra Bratislavy. Tam, kde sedia všetci lídri krajiny vrátane premiéra.“ Otázne je, či slovenská vláda svojim kontroverzným krokom nespravila Slovensku viac škody, ako osohu. V tomto prípade sa síce jedná len o názory bežných občanov. Nikdy však nevieme, kedy sa ich ruskí politici môžu pokúsiť reflektovať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie na tému Pomoc rodinám.
  2. Sloboda prejavu hrozbou?
  3. V Smere stojíme za Slovenskom
  4. Uvrhli štát do krízy?

Kde sa stratila vyvážená zahraničná politika?

Dodávame, že Ruská federácia sa Slovenskej republike a ďalším štátom za pomoc Ukrajine vyhráža opakovane. Lepšou stratégiou pre malé a otvorené ekonomiky by preto bola skôr politika na všetky štyri svetové strany.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO „Pošlime raketu do Bratislavy!“ Ostrá reakcia Rusov na dodanie Migov na Ukrajinu!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti