eReport.sk

Poslanec za ĽSNS vykydal pred Mikasov úrad kopu hnoja! Nielen Cigániková stratila nervy

Dnes čakalo na pracovníkov Úradu verejného zdravotníctva nepríjemné prekvapenie. Pred dverami totiž ležala kopa hnoja. Doviezť ju tam nechal poslanec za ĽSNS Andrej Medvecký. Mikasovmu úradu tak vraj chcel pripomenúť jeho nariadenia.

Do kopy hnoja ešte poslanec zapichol aj tabuľku s nápisom: Zabíjate národ! Národ vám to vráti! So svojou aktivitou sa pochválil Medvecký priamo na sociálnej sieti. „Ján Mikas pred svoj Úrad verejného zdravotníctva dostal zásielku pripomínajúcu jeho nariadenia,“ uviedol poslanec.

Úrad si však z toho ťažkú hlavu nerobil. „Ďakujeme za príspevok k riešeniu zhoršujúcej sa epidemickej situácie v našej krajine. Každý podľa svojich možností. Žiaľ, materiálu v tejto forme nie je možné priradiť registratúrne číslo,“ odkázali poslancovi.

Nie každý to však zobral takto z nadhľadu. Doslova zúrivá ostala šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková zo SaS. „Kotlebovci ukázali, čo majú v hlavách,“ spustila poslankyňa, ktorá tvrdí, že Kotlebovci týmto spôsobom šikanujú odborníkov. „Vysypať pred vchod na Úrad verejného zdravotníctva hnoj a víťazoslávne doň zapichnúť tabuľu so svojim logom, je nechutné vo všetkých rovinách. Hnedá politika „na úrovni“,“ dodala Cigániková s tým, že je ostro proti takýmto praktikám. Podobný názor má celá SaS.

Aj poslanec za OĽANO Andrej Stančík má už zrejme Medveckého a ĽSNS plné zuby. Na kolegu z národnej rady dokonca vytiahol minulosť. „Tento “výkvet” bol odsúdený za napadnutie Dominikánca, podľa svedkov na ňom sedel, boxoval mu do tváre a kričal „Zabite toho n*gra, nemá tu čo robiť, toto je tvoj koniec!“ Okrem toho mal podmienku za jazdu pod vplyvom alkoholu. Od primitíva sa dajú čakať len primitivizmy,“ myslí si mladý politik. Nejde o prvú takúto „akciu“. V minulosti sa kopa hnoja ocitla napríklad aj pred Úradom vlády v roku 2010 ale aj v tomto roku. V druhom prípade bol za akciou exminister Juraj Draxler.

Čítajte viac:

  1. Peter Pellegrini a Robert Fico.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslanec za ĽSNS vykydal pred Mikasov úrad kopu hnoja! Nielen Cigániková stratila nervy

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport