eReport.sk

ŠOKUJÚCE Poplach na palube lietadla! Muž otvoril núdzový východ počas letu

Poplach na palube lietadla! Pasažier, ktorý v lietadle juhokórejskej spoločnosti Asiana Airlines so 194 pasažiermi na palube v piatok tesne pred pristátím otvoril núdzový východ pri policajnom výsluchu povedal, že tak učinil lebo sa cítil zle a chcel sa rýchlo dostať z lietadla. Informovala o tom v sobotu agentúra Jonhap s odvolaním sa na kórejskú políciu.

Poplach na palube lietadla

Polícia v piatok 33-ročného muža zadržala po tom, čo otvoril núdzový východ, kým sa lietadlo nachádzalo približne 213 metrov na zemou, tesne pred pristátím na letisku v meste Tegu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Putin tlačí na vládu
  2. Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.
  3. Akt zúfalstva?
  4. Vagnerovci

Muž otvoril núdzový východ počas letu

Muž počas výsluchu vypovedal, že po nedávnej strate zamestnania bol pod veľkým stresom a núdzový východ otvoril, lebo dostal panický záchvat a chcel sa z lietadla rýchlo dostať.

Polícia konala

Predstavitelia letiska uviedli, že nikto z pasažierov z lietadla nevypadol ani si neublížil, no niektorí vystrašení cestujúci sa sťažovali na dýchacie ťažkosti a boli prevezení do nemocnice. Ďalšie škody neboli hlásené.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ŠOKUJÚCE Poplach na palube lietadla! Muž otvoril núdzový východ počas letu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php