eReport.sk
Nehodu za tunelom, /krpzpo

Polícia vedie trestné stíhanie v súvislosti so smrteľnou nehodou pri Branisku

Polícia vedie trestné stíhanie v súvislosti so smrteľnou dopravnou nehodou, ktorá sa stala v pondelok (14. 8.) večer za tunelom Branisko. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová s tým, že na mieste zahynula 37-ročná žena z Litvy.

„K smrteľnej dopravnej nehode došlo pár minút po 21.00 h na diaľnici D1 Beharovce za tunelom Branisko. Účastníkmi bol 73-ročný muž na vozidle značky Dacia a 35-ročný vodič Fordu pochádzajúci z Litvy,“ uviedla hovorkyňa.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Trump je prvým exprezidentom obvineným z trestného činu

Jedna obeť, viacero zranených

V oboch autách sa dohromady viezlo osem ľudí. Zrážka vozidiel si podľa nej okrem mŕtvej ženy vyžiadala aj viacero zranených osôb.

Oboch vodičov na mieste dopravnej nehody podrobili dychovým skúškam, v oboch prípadoch bol výsledok negatívny. Polícia na mieste prípad riadne zadokumentovala, presná príčina dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia jej účastníkov, je v štádiu objasňovania. „Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade v prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ uzavrela Ligdayová.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia vedie trestné stíhanie v súvislosti so smrteľnou nehodou pri Branisku

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre