tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Polícia: Medzi obcami Čavoj a Gápel havarovalo auto s nelegálnymi migrantmi

Medzi obcami Čavoj a Gápel v okrese Prievidza havarovalo vozidlo s nelegálnymi migrantmi. Išlo o o štyroch mužov, dve ženy a štyri maloleté deti vo veku od jedného do päť rokov v sprievode svojich rodičov z Turecka a Sýrie. Prevádzač z miesta nehody ušiel. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Hliadka z obvodného oddelenia Policajného zboru Nitrianske Rudno prišla na miesto nehody, kde zistila, že havarované auto je bez posádky. Išlo o vozidlo s maďarským evidenčným číslom. Neďaleko nehody spozorovali policajti migrantov. Jedna zo žien mala podľa polície zlomenú kľúčnu kosť, druhá zlomený nos. Policajti preto privolali zdravotnú pomoc a ženy boli na mieste ošetrené.

Foto: Fb/policiasr

„Zranené ženy spolu s jedným dieťaťom boli za asistencie policajnej hliadky z Prievidze odvezené do nemocnice s poliklinikou v Bojniciach na ošetrenie,“ priblížili policajti. Zvyšné osoby vypočul na oddelení v Nitrianskom Rudne vyšetrovateľ národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii.

„Keďže žiadna z osôb nemala doklad totožnosti ani doklad oprávňujúci na pobyt, následne si ich prevzala mobilná jednotka, ktorá vykonala všetky úkony v súvislosti s nelegálnou migráciou,“ uviedla polícia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Motocykel po nehode. Riadil iba 23-ročný mladík.
  2. Polícia policajné auto pomáhať a chrániť
  3. Pohrebný voz v škótskom Edinburghu preváža rakvu s pozostatkami britskej kráľovnej Alžbety II.
  4. Predseda Smeru-SD Robert Fico
  5. Počítanie euro bankoviek

Zároveň zistila, že dvaja štátni príslušníci Sýrie sú žiadateľmi o azyl v Bulharsku. Budú preto zaistení, aby sa zabezpečil ich prevoz do Bulharska podľa Dublinského nariadenia.

„Štátnym príslušníkom Tureckej republiky budú vzhľadom na ich neoprávnený pobyt na území Slovenska vydané rozhodnutia o administratívnom vyhostení, a keďže nemajú platné cestovné doklady, budú zaistení na účel výkonu ich administratívneho vyhostenia,“ povedali policajti.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia: Medzi obcami Čavoj a Gápel havarovalo auto s nelegálnymi migrantmi

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku