eReport.sk
Policajti objasnili vraždu podnikateľa
Ilustračné foto: tasr

Policajti objasnili vraždu slovenského podnikateľa! Zadržali troch podozrivých

Maďarskí a slovenskí policajti objasnili vraždu slovenského podnikateľa Tibora Szűcsa z obce Číčov v okrese Komárno. V tejto súvislosti maďarská polícia vydala medzinárodný zatykač na Gergelya S., pričom troch ďalších podozrivých už zadržali. Na spoločnej tlačovej konferencii v Budapešti to uviedli v utorok predstavitelia slovenskej a maďarskej polície.

Traja zadržaní muži sú slovenskí občania, dvaja boli zadržaní na Slovensku a jeden v Maďarsku.

Policajti objasnili vraždu podnikateľa

Podnikateľ naposledy telefonoval 2. mája v obci Trávnik v okrese Komárno, následne ho rodina nahlásila ako nezvestného. Jeho zhorené auto našli 3. mája pri meste Pápa na severozápade Maďarska. Zakopané telo zavraždeného vypátral policajný pes 12. mája. Totožnosť podnikateľa potvrdila pitva.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pátranie po nezvestnom
  2. Robert Fico,
  3. Lejak spôsobil v Bratislave chaos: ZAPLAVILO cesty!

Zadržali troch podozrivých

Riaditeľ odboru Západ NAKA Rudolf Patka uviedol, že slovenská polícia vedie trestné stíhanie pre trestný čin úkladnej vraždy, ktorá sa stala 2. mája. Na mieste vraždy, v rodinnom dome, boli zaznamenané najdôležitejšie biologické stopy, ale našli sa aj dôkazy súvisiace s použitou zbraňou a nábojom.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Policajti objasnili vraždu slovenského podnikateľa! Zadržali troch podozrivých

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php