eReport.sk
Muníciu nájdenú pri výkopových prácach v bratislavskej Petržalke zaistili policajní pyrotechnici. Foto: fb/policiasr-bratislavskykraj

Munícia v Petržalke: Polícia evakuovala zdravotné stredisko. Zastavili dopravu

Polícia pre nález munície evakuovala zdravotné stredisko na Strečnianskej ulici v bratislavskej Petržalke. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti. Dopravný podnik Bratislava musel prerušiť premávku niektorých liniek mestskej hromadnej dopravy.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V v utorok predpoludním vykonávali potrebné úkony spojené s nálezom munície a to dvoch kusov nábojov do tanku. Podľa doterajších informácií sa munícia našla pri výkopových prácach na Strečnianskej ulici. V tejto súvislosti je vykonávaná evakuácia zdravotného strediska v blízkosti nálezu. Na miesto bol privolaný pyrotechnik.

AKTUALIZOVANÉ: Polícia Bratislavského kraja na sociálnej sieti o 11.39 hod. informovala, že muníciu policajní pyrotechnici zaistili. Zdravotné stredisko opäť sprístupnili a dopravu v okolí miesta nálezu obnovili.

Miesto nálezu munície polícia zabezpečila.
Miesto nálezu munície polícia zabezpečila. foto: fb/policia-bratislavskykraj

Zdroj: tasr, fb/policia-bratislavskykraj


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Munícia v Petržalke: Polícia evakuovala zdravotné stredisko. Zastavili dopravu

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php