eReport.sk
Pokrytecký Hašek?
Bývalý český brankár Dominik Hašek, foto:tasr

Pokrytecký Hašek? Počas kariéry v Rusku zarábal, teraz kritizuje hráčov v KHL!

Pokrytecký Hašek? Bývalý legendárny český hokejový brankár Dominik Hašek sa poslednú dobu často zviditeľňuje svojimi kritickými vyjadreniami na adresu Ruska. Verejne odsudzuje ich inváziu na Ukrajinu.

Okrem iného ostro kritizuje i svojich hokejových kolegov, ktorí pôsobia práve v Rusku v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Podľa Hašeka berú „krvavé peniaze“. Nie je však legendárny brankár tak trocha pokrytec?

Pokrytecký Hašek?

Je Domink Hašek pokrytecký? Bývalý hokejista na sklonku svojej bohatej kariéry pôsobil práve v Ruskej federácii, ktorú teraz tak vehementne kritizuje. Pôsobil v tíme Spartaka Moskva, v ktorom strávil niekoľko sezón. Teraz však vidí problém v hokejistoch, ktorí hrajú v KHL. Verejne sa však šíri myšlienka, že by sa nemal šport spájať s politikou. V tomto prípade to však tak zrejme celkom nie je.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Právo na všetko?
  2. Boj sa neskončil
  3. Čaputová klame
  4. Žiadna vojna?

Hašek kritizuje Šatana

Kritike od Hašeka sa nevyhol ani súčasný prezident SZĽH Miroslav Šatan: „V Česku hráči z KHL do reprezentácie povolávaní nie sú, na Slovensku k nijakému zákazu neprišlo. Miroslav Šatan má zaujímavý, trošku iný pohľad na niektoré veci.“„Má trochu zo všetkého obavy a prikláňa sa k tomu, že všetko môže byť inak. Miro sa nestavia ku kritike KHL a k tomu, že by sa Rusi mohli vrátiť. Nepáči sa mi jeho postoj,“ reprodukoval Hašekove slová portál Športový Čas.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pokrytecký Hašek? Počas kariéry v Rusku zarábal, teraz kritizuje hráčov v KHL!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti